e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas koledžas sieviešu izlases komanda izcīna 3.vietu Iekšlietu ministrijas atklātajās sacensībās futbolā telpās! 2017. gada 22. novembris

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās Iekšlietu ministrijas atklātās sacensības futbolā telpās sievietēm. Pēc gada pārtraukuma, šajās sacensībās piedalījās arī Valsts policijas koledžas izveidota izlases komanda!

Lai noskaidrotu labākās futbolistes, kuras iekļaut izlases komandas rindās, jau iepriekš 8.novembrī tika organizētas Koledžas Spartakiādes sacensības šajā sporta veidā (uzvaru izcīnīja apvienotā 19K, 20K un 21K grupu komanda).

Izvērtējot meiteņu prasmes un azartisko spēles stilu, Koledžas sacensību laikā, izlasē tika iekļautas – Karlīna Krīgale, Kristīne Muceniece, Santa Briede, Kristīne Melnace, Evelīna Nikolajeva, Endija Smikarste, Līna Lūcija Gūtmane un Agnija Malceniece. Kā arī par spēlējošo treneri norīkota Sporta katedras docente Aldona Homiča.

Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensību reglaments paredzēja visu pieteikušos komandu tikšanos viena apļa turnīrā un vēlāk spēles par vietām. Lai arī izrādījām cienīgu pretestību Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes un Valsts robežsardzes komandām, tomēr pret komandām, kurās spēlē arī Latvijas Nacionālās izlases spēlētājas, ar cīņsassparu un pašatdevi vien nepietiek. Līdz ar to uzvaras netika gūtas un bija jācīnās par trešo vietu ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes komandu.

Izšķirošā spēle izvērtās ar spraigu sižetu – jau pirmajā minūtē Koledžas meitenes izspēlēja teicamu kombināciju, gūstot skaistus un kā vēlāk izrādījās arī uzvaras vārtus. Tālākajā spēles gaitā pretinieču komanda arvien vairāk un bīstamāk uzbruka, tomēr spējām savus aizsardzības „bastionus” sakārtot tā, lai mūsu vārtu drošība netiktu apdraudēta un tiktu noturēta tik nepieciešamā vienu vārtu starpība, kas ļāva iegūt bronzas medaļas un gavilēt par šo sportisko sasniegumu.

Apsveicam meitenes ar izcīnītajām medaļām, parādīto cīņas sparu un pozitīvo gaisotni!!!

  • Rezultātus var apskatīt šeit

 

 

Informāciju sagatavoja

Valsts policijas koledžas

Sporta katedras vadītājs

pulkvedis Ivars Zvirbulis