f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas koledžas telpu futbola turnīrā vīriešiem uzvaru izcīna apvienotā 20K un 21K grupu komanda 2017. gada 2. novembris

Š.g. 20.oktobrī  Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra zālē Rīgā, Klusajā iela 12 norisinājās Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības futbolā vīriešiem (turpmāk – Sacensības).

Kopumā turnīrā piedalījās 9 komandas: 19K, 23AK, 24AK, 25AK, 26AK, 27AK, 28AK, apvienotā 20K un 21K komanda, kā arī šogad turnīrā ārpus konkurences startēja Virsnieku komanda.

Turnīra nolikums paredzēja, ka komandas tiek iedalītas  apakšgrupās, izspēlējot katra ar katru vienu spēli, pēc kā labākās komandas no katras grupas tiekas savā starpā, lai noskaidrotu čempionus.

Fināla savā starpā sacentās Virsnieku komanda, 20K/21K, 19K un 24AK grupu komandas.

Virsnieku komandas futbolisti jau no pirmajām minūtēm, aktīvi spēlējot pa visu laukumu, uzspieda pretiniekiem savu spēles stilu un ar precīziem raidījumiem guva diezgan pārliecinošu uzvaru.

Jāsaka, ka arī kadetu komandas turnīrā parādīja augstus sniegumus ar precīzām piespēlēm, labiem sitieniem un lika panervozēt arī pieredzējušajai Virsnieku komandai.

           Tā kā Virsnieku komanda Sacensībās startēja ārpus konkurences, tad pirmo vietu Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensībās telpu futbolā vīriešiem izcīnīja apvienotā 20K un 21K grupu komanda aiz sevis atstājot 19K un 24AK grupu futbolistus!!!

Par turnīra labāko spēlētāju atzīts Konstantīns Bobrovs!!!

 

Savukārt Koledžas izlases komandas sastāvā, dalībai Valsts policijas Spartakiādes sacensībās telpu futbolā vīriešiem ir iekļauti – Sandis Vārpiņš, Linards Novickis, Konstantīns Bobrovs, Juris Egle, Viktors Maslobojevs, Agris Galvanovskis, Toms Lakins, Deivids Ozols, Krists Kalniņš, Kristaps Spēks un Maksims Grigorjevs.

 

 

Pielikumā:

Foto galerija

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Sporta katedra