e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

2017.gada 22.septembrī, Daugavpilī, notika Valsts policijas koledžas pirmā līmeņa augstākās izglītības programmas “Policijas darbs” LF 2014 2N grupas un arodizglītības programmas “Policijas darbs” 2016 5 A/N mācību absolventu izlaidums 2017. gada 28. septembris

2017.gada 22.septembrī, Daugavpilī, notika Valsts policijas koledžas Valsts policijas koledžas pirmā līmeņa augstākās izglītības programmas “Policijas darbs” LF 2014 2N grupas (22 studējošie) un arodizglītības programmas “Policijas darbs” 2016 5 A/N mācību grupas (12 izglītojamie) absolventu izlaidums. Tas ir sestais izlaidums Valsts policijas koledžas Latgales filiālē, kas paver durvis absolventiem sasniegt jaunas iespējas un veidot savu karjeru. Abas programmas absolvēja arī policijas darbinieki no Zemgales un Vidzemes reģioniem, kas norāda par Valsts policijas koledžas Latgales filiāles stratēģisko nozīmi.

Izlaidums tika pavadīts sirsnīgā gaisotnē. Absolventus sveica gan Valsts policijas Latgales reģiona, gan Valsts policijas koledžas vadība.

Pateicamies gan absolventiem un to tuviniekiem, gan struktūrvienību vadītājiem, kā arī kolēģiem un atbalstītājiem par ieguldīto darbu, sapratni un patieso svētku sajūtu. Tiekamies nākamā gada izlaidumā.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

 

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
Latgales filiāles vadītāja
Inese Boluža