f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   >
 

Iekšlietu ministrijas atklātais čempionāts pludmales volejbolā! 2017. gada 16. jūnijs

 

Attēlā:   A.D.Jansone 19AK grupa /K.Krigale 19K grupa

Š.g. 15.jūnijā Vecāķu pludmalē notika trešais Iekšlietu ministrijas atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Šogad šajā čempionātā piedalījās 9 sieviešu, 21 vīriešu un 10 jauktās (mix) komandas no dažādām Valsts policijas un IeM struktūrvienībām. Sacensības tika noorganizētas augstā līmenī uz pieciem pludmales volejbola laukumiem.

 

Šogad Valsts policijas koledžu šajās sacensībās pārstāvēja divas sieviešu un trīs vīriešu komandas:

  1. D.Jansone 19AK grupa/ K.Krigale 19K grupa
  2. Smiltniece 22AK grupa/ S.Savicka 18K grupa
  3. Sīlis 19K grupa/ A.Zubkovs 18K grupa
  4. Daukšts 19K grupa /A.Safonovs 19K grupa
  5. Zobkovs 22AK grupa/ I.Kukuts 22AK grupa

Visi sportisti-kadeti cīnījās un rādīja savas prasmes un iemaņas ko ir apguvuši iepriekš trenējoties savās komandās, sporta skolās jeb klubos. Klusībā gaidījām rezultātu no sieviešu dueļa A.D.Jansone /K.Krigale. Protams, mūsu aizdomas apstiprinājās un 9 komandu konkurencē tika izcīnīta augstā 1.vieta. Meitenes kopā spēlē tikai šajā 2016./2017 mācību gadā un diezgan veiksmīgi arī sevi ir pierādījušas arī cita līmeņa sacensībās.

Nevar nepieminēt arī pārējās Valsts policijas koledžas komandas dueļus. Visi maksimāli cīnījās, bet, spēles nelielā pieredze un taktika dažos spēles setos pievīla. (Rezultāti redzami pielikumā). Protams, ja ir liela vēlme, visu var sasniegt tikai ar lielu darbu, pašatdevi un maksimālu personisko ieguldījumu, tad arī rezultāti neizpaliks. Visiem vēlam saulainu un sportisku vasaru un veiksmīgu nākamo 2017./2018.mācību gadu! 

 

Rezultāti: 

 

Fotogalerija atvērt šeit >>>