f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   >
 

Stiprākā augstskola «Stipro skrējienā» 2017 2017. gada 31. maijs

Š. g. 27.-28. maijā trasē “Zelta Zirgs”, Ķegumā devīto reizi notika viens no lielākajiem tautas sporta notikumiem Latvijā – “Betsafe Stipro skrējiens”. Tajā vairāki tūkstoši dalībnieku gan individuāli, gan komandā savus spēkus, neatlaidību, drosmi, mērķtiecību un gribasspēku pārbaudīja, pārvarot šķēršļus 5, 9 un 12 kilometru distancē. Distancē dalībniekiem nācās atkal stāties pretī dažāda lieluma moto trases tramplīniem un pauguriem, jāpārvar bija vairākas ūdenstilpnes, neizpalika arī grūtāki pārskrējieni pa dūksnāju, stigām. Kopējais distances garums Elites grupas skrējējiem ir 12 kilometri, vidējā trase 9 kilometri, bet īsākā – Izlūku skrējienā 5 km. Kopā bija jāpārvar 33 šķēršļi vai to kombinācijas. Starp tiem bija arī tradicionālais “Stikla kalns”, bet visliekākais jaunums – iespaidīga stalažu konstrukcija.

Valsts policijas koledža (turpmāk –VPK) šogad elites grupā pieteica divas kadetu komandas. Pirmajā komandā startēja Kaspars Vīksna, Sergejs Afoņkins, Jānis Šņoriņš un Maija Smilteniece. Par pārsteigumu visiem, šogad šī komanda izcīnīja 1.vietu augstskolu vērtējumā. (skatīt bilžu galerijā).

 

Otrajā VPK komandā startēja Agris Galvanovskis, Raivo Jēkabsons,Gints Baltaisbrencis un Līga Tarvāne.  

Šoreiz šai komandai tik spoži negāja, bet visi cīnījās un viens otram palīdzot, trasi pabeidza veiksmīgi.

 Tas ir sportisks izaicinājums ikvienam. Piedalīšanās sniedz iespēju trasē pārspēt pašam sevi un aizmirst vārdu „nevaru”, neliedzot izpalīdzīgu roku savam labākajam draugam jeb kolēģim. „Stipro skrējienu” raksturo spēks, izturība, raksturs, dalībnieku neizsīkstošais gribasspēks, neatlaidība un beigu beigās liels prieks par paveikto. Zilumi un sāpes ir aiz muguras, bet, šī gada piedzīvojums šajā Ķeguma trasē paliks uz mūžu ilgā atmiņā. Uz tikšanos jaunajā sezonā!