c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Valsts policijas koledžas kadeti pirmo reizi piedalīsies Baltijas valstu un Somijas studentu spēlēs (SELL) 2017. gada 15. maijs

Šīs nedēļas nogalē no 19.05. – 21.05.2017. norisināsies viens no vērienīgākajiem šī gada sporta pasākumiem Latvijā – XXXIII SELL studentu spēles. Sacensības norisināsies 15 dažādos sporta veidos – vieglatlētika, basketbols, regbijs 7, florbols, mini futbols, volejbols, pludmales volejbols, peldēšana, spēka trīscīņa, galda teniss, džudo, badmintons, orientēšanās, cīņa (Brīvā cīņa un Grieķu – Romiešu cīņa) un svarcelšana. XXXIII SELL studentu spēles ar savu klātbūtni pagodinās arī Eiropas Universitāšu sporta apvienības (EUSA) un Starptautiskās studentu sporta federācijas (FISU) pārstāvji.

SELL (Suomi, Eesti, Latvija, Lietuva) Studentu spēles ir ar 90 gadu vēsturi un tiek vērtētas kā atklātās Eiropas Ziemeļvalstu Olimpiādes spēles studentiem ar EUSA (Eiropas Universitāšu sporta apvienība) un FISU (Starptautiskā studentu sporta federācija) patronāžu un tās pārmaiņus organizē kāda no Baltijas valstīm un Somija.

          Valsts policijas koledžu šajā studentu sporta forumā pārstāvēs Dmitrijs Fedosejenkovs (Latvijas Nacionālās izlases dalībnieks džudo cīņā), Karlīna Krīgale un Anna Diāna Jansone (pludmales volejbols), Sandijs Bečis un Aleksandrs Speranskis (peldēšana). Džudo sacensības norisināsies Vsevoloda Zeļonija sporta skolā (E.Birznieka Upīša ielā 21a) – 19.maijā plkst. 16.30. oficiālā svēršanās, atlases sacensības 20.maijā no plkst. 10.00. un fināli no plkst.16.00. Savukārt pludmales volejbola spēles tiks izspēlētas visas trīs dienas sākot no plkst. 10.00. Elektrum Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas ielā 6b), bet peldētāji sacentīsies piektdien no 13:15 – 15:30 un sestdien no 12:30 – 14:45. Ķīpsalas peldbaseinā (Ķīpsalas ielā 5).

 

 

 

XXXIII SELL studentu spēļu norises kalendārs 19.05. – 21.05.2017. 

EVENT/SPORT

Venue/adDress

19.05.2017.

20.05.2017.

21.05.2017.

OPENING CEREMONY

Cultural centre ZIEMELBLAZMA (Ziemelblazmas iela 36)

20:00

-

-

BASKETBALL
(men)

19.05. - Elektrum Olympic Sport Centre
(Grostonas iela 6 b), Riga 49 secondary school (K.Valdemara iela 65) and Riga culture secondary school (Ganibu dambis 7)

20.05. Elektrum Olympic Sport Centre
(Grostonas iela 6 b) and Riga Hanzas Secondary School (Grostonas iela 5)

21.05. Elektrum Olympic Sport Centre
(Grostonas iela 6 b)

9:00 - 18:30

09:00 - 20:30

9:30 - game for 3rd place
13:20 - game for 1st place

BASKETBALL

(women)

19.05. - Elektrum Olympic Sport Centre

(Grostonas iela 6 b) and Riga Hanzas Secondary School (Grostonas iela 5)

 

20.05. - Riga Hanzas Secondary School

(Grostonas iela 5)

 

21.05. Game for the 1st place in Elektrum Olympic Sport Centre (Grostonas iela 6 b) and game for the 3rd place in Riga 49 secondary school (K.Valdemara iela 65)

9:00 - 18:30

10:00 - 20:00

11:00 - game for 3rd place
11:30 - game for 1st place

RUGBY 7
(men/women)

RTK Sport field
(Braslas iela 16)

-

11:00 - 16:00

-

FLOORBALL
(men)

Elektrum Olympic Sport Centre
(Grostonas iela 6 b)

11:00 - 19:00

10:00 - 19:00

09:30 - 12:30

FOOTBALL (7:7)
(men/women)

RTU artificial grass football field
(Daugavgrivas iela 56a)

10:00 - 18:00

10:00 - 18:00

11:00 - 14:00

VOLLEYBALL
(men)

19.05. - Latvian Academy of Sport Education (LASE)  (Brivibas gatve 333) and Riga Forest School (Brivibas gatve 384a)


20. - 21.05. Riga 15 secondary school (Visvalza iela 9)

08:30 - 19:00

10:00 - 18:00

10:00 - 15:00

VOLLEYBALL
(women)

19. - 20.05. - Latvenergo hall

(Mednieku iela 4)

19 - 21.05. Arkadijas sport hall

(Uzvaras bulvaris 18)

 

 

 

BEACH VOLLEYBALL
(men/women)

Elektrum Olympic Sport Centre
(Grostonas iela 6 b)

10:00 - 18:00

10:00 - 18:00

10:00 - 15:00

ATHLETICS
(men/women)

Ogre, Stadium Ogre
(Ogre, Skolas iela 21)

10:00 - 16:00

10:00 - 16:00

-

SWIMMING
(men/women)

RTU Kipsala Swimming Pool
(Kipsalas iela 5)

13:15 - 15:30

12:30 - 14:45

-

POWERLIFTING
(men/women)

Riga Stradins University
(F.Brivzemnieka iela 24)

-

10:00 - 18:00
(Weigh - in
08:00 - 09:30)

-

TABLE TENNIS
(men/women)

O.Kalpaks Riga Folk Art Primary School
(Skrindu iela 1)

-

10:00 - 18:00

10:00 - 15:00

JUDO
(men/women)

“Vsevoloda Zelonija Sport School ”,
(E.Birznieka Upisa iela 21A)

16:00-16:30 unofficial weigh-in
16:30-17:00 official weigh-in

10:00 Preliminaries
16:00 Final Block

-

WRESTLING
(men: Greco - Roman and Freestyle / women: Freestyle )

Latvian Academy of Sport Education (LASE) (Brivibas gatve 333)

17:00 - 18:00 official weigh-in

10:00 - 19:00

-

ORIENTEERING
(men/women)

Middle distance - Balozu Secondary school (Balozi, Skolas iela 6)
Sprint - BJC “Laimite”
(Sarkandaugavas iela 24)

Middle distance
10:00 - 15:00

Sprint
10:00 - 16:00

-

BADMINTON
(men/women)

Riga Jugla Primary school - sport hall
(Skrudalienas iela 1)

10:00 - 18:00

10:00 - 18:00

-

WEIGHTLIFTING
(men/women)

Dobele, Sport Center
(Dobele, Tervetes iela 10)

-

11:00 - 18:00

(09:00 - 10:00 official weigh-in)

-

CLOSING CEREMONY

Elektrum Olympic Sport Centre
(Grostonas iela 6 b)

-

-

15:00