f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

SADRAUDZĪBAS SPORTA SACENSĪBU “DRAUDZĪBAS STAFETE - 2017” DAUGAVPILĪ 2017. gada 15. maijs

2017.gada 27.aprīlī Valsts policijas koledžas Latgales filiāle, sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkni, organizēja sadraudzības sporta sacensības “Draudzības stafete - 2017”. Pasākuma mērķis bija nostiprināt Koledžas Latgales filiāles docētāju sadarbību ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbiniekiem, kā arī veicināt izpratni par veselīgu dzīvesveidu.

Pasākumā piedalījās 8 komandas. 6 komandas tika komplektētas no Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa nodaļu darbiniekiem, bet 2 komandas ir sadarbības partneri, proti, Daugavpils Pašvaldības policijas pārstāvji un Zemessardzes 34.Artilērijas bataljona pārstāvji. Savukārt Koledžas Latgales filiāles amatpersonas (Koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža un lektors Jurijs Fjodorovs) bija šo sacensību galvenie organizatori un tiesneši

          Sacensības notika sīvā konkurencē. Trešo vietu izcīnīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa Rietumu nodaļas komanda, otro vietu – Kriminālpolicijas nodaļas komanda “Operi”, bet pirmās vietas ieguvēji ir Sēlijas iecirkņa komanda.

 

Paldies dalībniekiem, tiesnešiem un atbalstītājiem par sacensību garu!

Fotogalerija >>>

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Latgales filiāles vadītāja

Inese Boluža