a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Preventīvs pasākums Krimuldas vidusskolā 2017. gada 13. marts

2017.gada 09.martā Valsts policijas koledžas pārstāvji, atsaucoties uz Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Siguldas iecirkņa uzaicinājumu, piedalījās preventīvā pasākumā Krimuldas vidusskolā.  Pasākuma mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar apreibinošo, atkarību izraisošo vielu lietošanas nelabvēlīgo ietekmi un tās sekām, kā arī ar atbildību, kas paredzēta par pārkāpuma izdarīšanu un popularizēt Valsts policijas koledžu.

Pasākuma pirmajā daļā tika demonstrēts video materiāls par to, kas notiek, ja jaunieši lieto apreibinošas, atkarību izraisošas vielas. Pēc filmas noskatīšanās Siguldas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore Ilma Niedrīte veica audzinoša rakstura sarunu ar skolēniem par atbildību un sekām, kuras stājas spēkā lietojot apreibinošas vielas un aicināja jauniešus izvēlēties aktīvu, veselīgu un interesantu dzīvesveidu. Mālpils  iecirkņa inspektors Juris Stankēvičs ar savu dienesta suni Ārčiju demonstrēja, kā suns var atrast narkotiskās vielas un inspektors atbildēja uz daudzajiem jautājumiem par dienestu un dienesta suni.
          Pasākuma otrajā daļā skolēniem bija iespēja iepazīties ar informāciju par iestājpārbaudījumiem Valsts policijas koledžā, mācību programmām, dienestu un ārpus mācību aktivitātēm. Valsts policijas koledžas kadeti interesentiem piedāvāja iespēju izņemt pirkstu pēdu nospiedumus. Kadeti demonstrēja uzbrukuma atvairīšanas taktikas paņēmienus, kā arī ieinteresētajiem vērotājiem bija iespēja piedalīties un apgūt speciālos paņēmienus, krišanas tehniku un atbrīvošanos no satvēriena.
Pasākumu apmeklēja apmēram 60 Krimuldas vidusskolas skolēnu.

Fotogalerija >>>