a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Sporta katedras docente Aldona Homiča izcīna uzvaru Iekšlietu ministrijas Spartakiādes sacensībās 2017. gada 6. marts

Š.g. 24.februārī ar galda tenisa sacensībām ir sākusies Iekšlietu ministrijas 2017.gada Spartakiāde. Sacensībām pieteikušās bija 5 komandas – Valsts robežsardze, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, biedrība „Dinamo” un Valsts policijas izlases komanda.

Uzreiz jāsaka, ka komandās bija iekļauti un startēja 2 – 3 augstas klases galda tenisisti (Latvijas līmeņa vērtējumā), kuri pastāvīgi piedalās sacensībās, gūstot labus rezultātus un pozicionējas Latvijas galda tenisa reitingā.

Viena no tādām ir arī Valsts policijas izlases komandas spēlētāja Aldona Homiča, Valsts policijas koledžas docente, kura sieviešu konkurencē pārliecinoši guva uzvaru. Papildus tam jāmin, ka finālā A.Homiča tikās ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes izlases komandas dalībnieci kapteini Lailu Meinardu, Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektori (2.vieta) un trešajā vietā atstājot biedrības “Dinamo” komandas pārstāvi.

Savukārt veterānu konkurencē teicami nostartēja virsniekvietnieks Vladislavs Grebeško Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona 11.rotas jaunākais inspektors, kurš izcīnīja 1.vietu, finālā tiekoties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komandas pārstāvi. 3.vieta Valsts policijas izlases komandas spēlētājam virsleitnantam Jurģim Ozoliņam, Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoram. Evgenijam Golubevam, Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes Reģionu biroja Latgales ekspertu nodaļas ekspertam 7.vieta.

Vīriešu konkurencē tik augstvērtīgus rezultātus uzrādīt neizdevās. Labāko rezultātu no Valsts policijas izlases dalībniekiem uzrādīja kapteinis Uldis Rukmanis, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa Kārtības policijas Sēlijas nodaļas inspektors izcīnot 6.vietu. Mārtiņš Ribakovs, Viktors Maslobojevs un Viktors Rosolovskis attiecīgi 8., 14. un 17.vietā.

Sacensību nolikums paredz to, ka kopvērtējumā tiek ņemti vērā komandas 3 labāko vīriešu rezultāti, 1 sievietes un 1 veterāna rezultāts. Līdz ar to, neskatoties uz lieliskiem rezultātiem sieviešu un veterānu konkurencē, Valsts policijas izlases komanda ierindojās 3.vietā, bet Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes izlases komandai 5.vieta.

 

Kopvērtējuma tabula

N.p.k.

Komanda

Sieviete

Veterāns

Vīrietis 1

Vīrietis 2

Vīrietis 3

Punkti

Vieta

1

Valsts Policija

1

3

6

8

14

32

III

2

Dinamo

3

5

1

2

4

15

I

3

Valsts Robežsardze

4

6

3

7

9

29

II

4

VUGD

6

2

5

10

12

35

IV

5

VP RRP

2

1

16

18

19

56

V

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Sporta katedra