Sākums   > Aktualitātes

Aktualitātes

Par Kadetu dalību Rēzeknē „Sadraudzības kauss 2017” 2017. gada 14. februāris

2017.gada 10.februārī Valsts robežsardzes koledžas Sporta mācību centrā, Rēzeknē, norisinājās Valsts robežsardzes koledžas organizētas sacensības „Sadraudzības kauss 2017”, kurās savā starpā sacentās Valsts policijas koledžas, Valsts robežsardzes koledžas, Rēzeknes Tehnikuma akadēmijas, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas, Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas audzēkņi.

Sacensību mērķis bija attīstīt un popularizēt sporta spēles, veicināt sadarbību starp dalībniekiem no dažādām iestādēm, pilnveidot personāla fizisko, garīgo un profesionālo sagatavotību, attīstīt komandas garu un vienotības sajūtu.

Saskaņā ar sacensību nolikumu, dalībnieki demonstrēja savas prasmes un iemaņas bumbu kērlingā, volejbolā, florbolā, iedzīšanas stafetē, šautriņu mešanā, basketbola soda metienos un trīspunktu metienos.

Valsts policijas koledža kopvērtējumā ieņēma godpilno 3.vietu, palaižot priekšā Valsts robežsardzi, kuri palika 2.vietā un Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu, kura ieņēma 1.vietu.

Valsts policijas koledžas rezultāti pa disciplīnām ir šādi: basketbola soda metienos un trīspunktu metienos 1.vieta, florbolā 2.vieta, bumbu kērlingā 3.vieta, volejbolā 3.vieta, šautriņu mešanā 4.vieta, iedzīšanas stafetē 5.vieta.

Ārpus komandas vērtējuma notika sacensības starp komandas pārstāvjiem saskaņošanas grozā, kurā 1.vietu izcīnīja Valsts policijas koledžas pārstāvis G.Stonis.

Apsveicam visu Valsts policijas koledžas komandu par godpilno 3.vietu kopvērtējumā un saņemto kausu.

Valsts policijas koledžas komandā startēja: S.Vārpiņš, A.Sīlis, A.Zubkovs, V.Maslobojevs, R.Gaveika, K.Račko, J.Egle, A.Uminskis, A.Pabērzs, L.Pūcītis, D.Ansons, A.Marķīza, J.Komļeva, M.Tobiass, G.Baltaisbrencis, R.Jēkabsons, L.Tarvāne, J.Šņoriņš, R.Tuls, S.Balande-Balode, D.Jepers.