b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Konsultācija par Valsts policijas jaunākā inspektora profesijas standarta prasībām! 2018. gada 1. marts

Konsultācija par Valsts policijas jaunākā inspektora profesijas standarta prasībām (ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšana)!

2018.gada 5.martā Valsts policijas koledžā,  no pl.14.00 līdz 16.00 lekciju zālē Z-4, Valsts policijas amatpersonām norisināsies konsultācija par Valsts policijas jaunākā inspektora profesijas standarta prasībām un kvalifikācijas eksāmena norises gaitu.

lasīt vairāk

VPK SP organizē FLORBOLA TURNĪRU kopā ar LNAA, VRK, UCAK un LIDA 2018. gada 27. februāris

Š.g. 22. februārī Valsts policijas Koledžas Studējošo pašpārvalde rīkoja ikgadējo pasākumu “FLORBOLA TURNĪRS”. Šis pasākums tika organizēts ar mērķi turpināt tradīcijas un veidot sadraudzību. 
Pasākumā piedalījās: Valsts policijas koledžas pārstāvji no 19K, 20K, 21K, 24AK, 26AK, 27AK, Valsts policijas koledžas virsnieki un Studējošo Pašpārvalde, kā arī Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas pārstāvju virsnieki, Krīvu padome un Ugunsdzēsības un Civilās aizsardzības koledžas pārstāvji, Valsts Robežsardzes koledžas pārstāvji, Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība.
lasīt vairāk

Starptautiskā studentu nedēļa Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālajā augstskolā Gistrovā, Meklenburgā-Priekšpomerānijā, Vācijā (19.02.2018.-23.02.2018.) 2019. gada 23. februāris

Valsts policijas koledžas Kadetu nodaļas kadeti Diāna Lotiņa, Līga Pudāne, Krista Oļehnoviča un Valdemārs Timofejevs, Kadetu nodaļas vadītājs Māris Liepa kopā ar kadetiem no Norvēģijas Policijas universitātes koledžas viesojas Publiskās pārvaldes un policijas justīcijas profesionālajā augstskolā Gistrovā, lai no 2018.gada 19.februāra līdz 23.februārim piedalītos Starptautiskajā studentu nedēļā, kurās laikā viņi tiks iepazīstināti ar iespējām apgūt policista profesiju Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālajā augstskolā, kā arī ar Vācijas Meklenburga-Priekšpomerānijas policijas struktūru un darba organizāciju.

lasīt vairāk

Polijas Policijas akadēmijas Ščitno pedagogu vizīte Valsts policijas koledžā no 2018.gada 19.februāra līdz 23.februārim Erasmus+ programmas KA1 “Personāla mobilitāte augstākās izglītības sektorā” ietvarā 2018. gada 21. februāris

Erasmus+ programmas KA1 “Personāla mobilitāte augstākās izglītības sektorā” ietvarā Valsts policijas koledžā no 2018.gada 19.februāra līdz 2018.gada 23.februārim viesojas Polijas Policijas akadēmijas Ščitno Drošības un sabiedriskās kārtības institūta Iekšējās drošības nodaļas policijas taktikas pedagogi Jaroslav Horoszkiewicz un Krzysztof Gackowski, lai dalītos sava pieredzē un labo praksi, kā arī vadītu Valsts policijas koledžas kadetiem praktiskās nodarbības uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības taktikā, policijas taktikā un šaušanā.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas 21K grupas kadeti apmeklēja “Centru Marta” 2018. gada 21. februāris

2018.gada 20. februārī Valsts policijas koledžas 21K grupas kadeti apmeklēja “Centru Marta”, kur tikās ar tā vadītāju Ilutu Lāci.
Iluta Lāce pastāstīja par “Centra Marta” dibināšanu un vēsturi, uzdevumiem un palīdzības veidiem, kurus sniedz “Marta”, kā arī NVO skatījumu uz procesiem Latvijā saistībā ar vardarbības pret sievietēm mazināšanu.

lasīt vairāk

20K grupa iegūst pirmo vietu Valsts policijas koledžas sacensībās basketbolā sievietēm! 2018. gada 21. februāris

Saskaņā ar Valsts policijas koledžas 2017./2018.mācību/studiju gada Spartakiādes sacensību nolikumu, Sporta katedra –februāra mēnesī rīko basketbola sacensības sievietēm un vīriešiem.

Š.g.15.februārī notika komandu pārstāvju sanāksme, kurā tika izrunāti spēles noteikumi, sastādīta spēļu kārtība un veikta izloze sieviešu un vīriešu komandām. Bet, jau 19.februārī tika  uzsāktas Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības basketbolā sievietēm.

Par cik tika lemts par godīgu spēli, tad sieviešu komandās cīnījās “riņķa” sistēmā , proti, katra komanda spēlēja katra ar katru.

lasīt vairāk