e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Izlaidums 2018. gada 15. jūnijs

VPK un VP popularizēšanas pasākums Madonas pilsētas svētku ietvaros 2018. gada 15. jūnijs

Valsts policijas koledžas un Valsts policijas popularizēšanas pasākums notika 2018.gada 9.jūnijā, Madonā. Pasākumā piedalījās Valsts policijas koledžas Profesionālās pilnveides nodaļas Reģionu grupas amatpersona un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas. Pasākuma ietvaros interesentiem tika sniegta izsmeļoša informācija par studiju iespējām Valsts policijas koledžā un darba iespējām Valsts policijā. Bija iespēja apskatīt un iesēsties Valsts policijas transportlīdzekļos, apskatīt eksperta aprīkojumu. Tika piedāvātas arī dažādas aktivitātes bērniem, kā brauciens ar skrejriteni pa speciāli izveidotu maršrutu, tematiskas puzles salikšana, riču raču ar jautājumiem par drošību dažādās situācijās, kā arī zīmēšana, krustvārdu mīklas minēšana un zīmējumu izkrāsošana. Bērniem tika arī pasniegtas balvas par veiksmīgu uzdevuma izpildi.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Nāc mācīties! 2018. gada 13. jūnijs

Darba piedāvājumi. 2018. gada 5. jūlijs

2018.gada 24.maijā Gulbenes novadā norisinājās mācības Vidzemes reģiona policijas darbiniekiem "Meža apvidū pazudušu personu meklēšanā un glābšanā". 2018. gada 1. jūnijs

2018.gada 24.maijā Gulbenes novadā norisinājās mācības Vidzemes reģiona policijas darbiniekiem "Meža apvidū pazudušu personu meklēšanā un glābšanā".

Mācības organizēja VP Vidzemes RP Kārtības policijas biroja priekšnieka vietnieks, pulkvežleitnants Dimitrijs Kohanovs. Mācības vadīja Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļa. Mācību scenārijā mežā bija apmaldījušies divi bērni (8 un 10 gadus veci). 

lasīt vairāk

Trešo gadu pēc kārtas - Valsts policijas koledžai 1. vieta Valsts policijas spartakiādes sacensībās peldēšanā! 2018. gada 28. maijs

Trešo gadu pēc kārtas - Valsts policijas koledžai 1. vieta Valsts policijas spartakiādes sacensībās peldēšanā!

2018.gada 25.maijā Nacionālo bruņoto spēku sporta bāzes peldbaseinā Rīgā, notika  Valsts policijas spartakiādes peldēšanas sacensības.

 

lasīt vairāk