e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   >
 

VPK BIBLIOTĒKAS JAUNIEGUVUMI APRĪLĪ 2019. gada 9. aprīlis

TIESĪBU ZINĀTNE. PROFESIONĀLĀ LITERATŪRA
 
LATVIJAS REPUBLIKAS AUGSTĀKĀS TIESAS SPRIEDUMU UN LĒMUMI, 2017

VISPĀRĒJIE TIESĪBU PRINCIPI: TIESISKĀ DROŠĪBA UN TIESISKĀ PAĻĀVĪBA. VALSTS PĀRVALDE. BIZNESS. JURISPRUDENCE
Rakstu krājumā apkopotas konferences "Valsts konsekvence tiesiskās paļāvības un tiesiskās drošības principu ievērošanā" priekšlasījumos paustās atziņas par tiesiskās drošības un tiesiskās paļāvības principiem “no vispārīgā uz sevišķo”.

 

lasīt vairāk

Par kolektīvās monogrāfijas (grāmatas) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā" atvēršanas pasākumu - semināru 2019. gada 5. aprīlis

Valsts policijas koledža ir izdevusi kolektīvo monogrāfiju (grāmata) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā".

          Šīs kolektīvās monogrāfijas autori ir: Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža, Latgales filiāles docents Valdis Voins, Humanitārās katedras vadītāja Evita Lipe un Policijas tiesību katedras lektors Ēriks Treļs.

Monogrāfijas izstrāde tika veikta, ņemot vērā bēgļu krīzi Eiropas Savienības valstīs, kā arī, lai pilnveidotu policijas darbinieku zināšanas par musulmaņu kultūru reliģiju un tiesību sistēmu cilvēktiesību aizsardzības kontekstā.

Kolektīvās monogrāfijas (grāmatas) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā" atvēršanas pasākums – seminārs notika 2019.gada 27.martā. Pasākumā piedalījās 100 klausītāju no Valsts robežsardzes, Valsts policijas un Valsts policijas koledžas.

Semināra laikā notika diskusijas, kā arī dalībnieki izteica savu viedokli par šariāta tiesību sistēmu, viennozīmīgi piekrītot, ka islāma tiesību ienākšana Latvijā ir aktuāla tiesībsargājošo institūciju darbā.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Pārbaudes spēles basketbolā 2019. gada 29. marts

Pēc Valsts policijas koledžas (turpmāk –VPK) spartakiādes sacensībām basketbolā vīriešiem, tika sastādīta VPK izlases komanda, kas šogad pārstāvēs Koledžu VP spartakiādes sacensībās.

lasīt vairāk

VPK VIRVES VILKŠANAS SACENSĪBAS “VPK VIRVE 2019“ 2019. gada 27. marts

Šī gada 26.martā VPK sporta kompleksa spēļu zālē tika rīkotas ikgadējās VPK virves vilkšanas sacensības “VPK VIRVE 2019”. Sacensībās piedalījās četras komandas. Komandas no AK34, AK36(1), AK36(2) un apvienotā komanda no grupām AK22/AK23.

lasīt vairāk

Atvērto durvju diena 2019. gada 25. marts

Vēlies iegūt informāciju par izglītības iespējām Valsts policijas koledžā un iepazīties ar kadetu ikdienu, piedaloties dažādās aktivitātēs?

Nepalaid garām - “Atvērto durvju diena” Valsts policijas koledžā š.g. 26.aprīlī!

Pasākuma programma >>>

lasīt vairāk

Apliecību saņemšana! 2019. gada 22. marts

Valsts policijas amatpersonas, kas 2019.gada 18.martā un 19.mrtā sekmīgi nokārtoja Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanas kvalifikācijas eksāmenu, var saņemt kvalifikācijas apliecības Valsts policijas koledžas mācību korpusa 218.kabinetā katru darba dienu no pl. 8.00 līdz 16.00.

lasīt vairāk