a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   >
 

Seminārs "Saskaņota un efektīva reakcija uz vardarbības ģimenē gadījumiem" 2018. gada 18. decembris

Valsts policijas koledža sadarbībā ar Labklājības ministriju  2018.gada 12.decembrī organizēja semināru  studējošajiem „Saskaņota un efektīva reakcija uz vardarbības ģimenē gadījumiem“, kas norisinājās Eiropas Komisijas līdzfinansētā projekta „Soli tuvāk: Kopienas vienotā atbilde uz vardarbības pret sievietēm gadījumiem” ietvaros.

lasīt vairāk

Ziemassvētku kauss futbolā meitenēm 2018. gada 18. decembris

Aizvadātajās brīvdienās Valsts policijas koledžas meitenes startēja Ziemassvētku kausā futbolā meitenēm, kuru organizēja Rīgas futbola federācija. Šajā gadā pieteikušās 24 komandas no visas Latvijas.

lasīt vairāk

Atkārtota pārbaudījuma kārtošana 2018. gada 14. decembris

6.ikgadējā studējošo apaļā galda diskusija par policijas darbinieku ētiku 2018. gada 14. decembris

Valsts policijas koledžā 2018.gada 11.decembrī noritēja 6.ikgadējā studējošo apaļā galda diskusija par policijas darbinieku ētiku, kas norisinās studiju kursa „Policijas darbinieku profesionālā ētika” ietvaros.

lasīt vairāk

Koledžas studējošo pašpārvalde kopā ar Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas kadetiem viesojās Ķekavas sociālās aprūpes centrā 2018. gada 13. decembris

12.decembrī Studējošo pašpārvalde kopā ar Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) Studējošo pašpārvaldi devās ciemos uz Ķekavas sociālās aprūpes centru. Ieejot viņu mājīgajās telpās, kā pirmais pārsteigums mūs sagaidīja jautra afiša par mūsu apciemojumu (zīmējis seniors, kas jaunībā bijis karikatūrists), kas reizē gan priecēja tur dzīvojošos, gan radīja ļoti daudz jautājumu par gaidāmo.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža triumfē Valsts policijas 2018.gada spartakiādes kopvērtējumā 2018. gada 12. decembris

      Kā jau ik katru gadu noslēgusies ir Valsts policijas spartakiāde, kurā piedalījās septiņas komandas, sacenšoties astoņos sporta veidos. Sacensību uzvarētājus nosaka pēc mazākās punktu (vietu) summas 3 (trīs) obligātajos /vieglatlētikas kross, šaušana un tuvcīņa/ sporta veidos un 5 (piecos) izvēlētajos sporta veidos.  

 

lasīt vairāk