e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   >
 

IEKŠLIETU MINISTRIJAS ATKLĀTĀ ČEMPIONĀTA FUTBOLĀ TELPĀS SIEVIETĒM VALSTS POLICIJAS KOEDŽAS KOMANDA OTRAJĀ VIETĀ 2019. gada 2. decembris

Ar lielisku sniegumu Valsts policijas koledžas meitenes ierindojās otrajā vietā IeM atklātajā čempionātā telpu futbolā. Dalību sacensībās pieteica astoņas komandas, kuras tika sadalītas divās grupās. Apakšgrupas spēlēs meitenes ierindojās pirmajā vietā, uzvarot Valsts robežsardzes komandu, kura ir pagājušā gada uzvarētāja un spēlējot neizšķirti ar VP Zemgales RP un VUGD komandām.

 

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas kadetu labdarības brauciens uz dzīvnieku patversmi “Mežavairogi” 2019. gada 2. decembris

Ir pagājis gads un Valsts policijas koledžas kadeti atkal devās uz dzīvnieku patversmi “Mežavairogi”,  līdzi aicinot arī kolēģus no Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas.

 

lasīt vairāk

Volejbola turnīrs 2019. gada 2. decembris

VP Koledžā no 14.11.2019. līdz 28.11.2019. norisinājās volejbola turnīrs starp kadetu grupām. Šajā turnīrā savu komandas dalību pieteica deviņas kadetu grupas, kuras izlozes rezultātā sadalījās divās apakšgrupās un tika izspēlēti aizraujoši un emociju pilni, 32 seti. Apakšgrupu spēlēs tika noskaidrotas četras spēcīgākās grupu komandas, kuras cīnījās par 1-4 vietu.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

 

lasīt vairāk

Seminārs "Riska izvērtēšanas un vadības process vardarbības ģimenē gadījumos" 2019. gada 29. novembris

2019.gada 29.novembrī, Valsts policijas koledžā notika seminārs "Riska izvērtēšanas un vadības process vardarbības ģimenē gadījumos", kurš tika organizēts sadarbībā Labklājības ministriju un Zviedrijas vēstniecības Latvijā atbalstu. Semināru vadīja pētnieki/kriminologi no Orebro Universitātes Zviedrijā – Sussane Strand un Joakim Petersson.

 

 

lasīt vairāk

VPK TUVCĪŅA 2019 2019. gada 28. novembris

Ar mērķi sagatavoties Iekšlietu Ministrijas un Valsts policija ikgadējām sporta spartakiādes sacensībām tuvcīņā, tika organizētas treniņnodarbības tuvcīņā, kuras notika oktobra un novembra otrdienās un trešdienās.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Papildus sporta aktivitātes kadetiem! 2019. gada 27. novembris

Lai attīstītu, nostiprinātu un pilnveidotu fizisko sagatavotību, Sporta katedra š.g. oktobra un novembra mēnesī papildus mācību procesam organizēja dažādus sporta pasākumus, grupu sacensības (futbolā, volejbolā un  tuvcīņā).

lasīt vairāk