a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   >
 

Telpu futbola sacensības 2019. gada 11. oktobris

2019.gada 14.novembrī sāksies Valsts policijas koledžas sacensības telpu futbolā.

Vīriešu konkurencē piedalās 9 komandas, bet sieviešu 8 komandas.

Lai dalībniekiem veicas!

Pielikumā spēļu grafiks: -1-, -2-, -3-.

lasīt vairāk

Apliecību saņemšana! 2019. gada 8. oktobris

Valsts policijas amatpersonas, kas 2019.gada 30.septembrī un 1.oktobrī sekmīgi nokārtoja Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanas kvalifikācijas eksāmenu, var saņemt kvalifikācijas apliecības Valsts policijas koledžas mācību korpusa 218.kabinetā katru darba dienu no pl. 8.00 līdz 16.00.

lasīt vairāk

Koledžas grupas un vadība sacenšas zināšanās konkursā "Erudīts" 2019. gada 26. septembris

Šodien, 26.septembrī norisinājās spēle “Erudīts”, kurā par erudītākās komandas statusu sacentās koledžas grupas un vadības komanda, kuru pārstāvēja koledžas amatpersonas un pasniedzēji. 

 

lasīt vairāk

CEPOL kurss 4/2019 „Policijas darbība migrācijas apstākļos – sabiedriskā kārtība, naida noziegumi, integrācija” 2019. gada 26. septembris

 
Ņemot vērā mūsdienu globalizācijas un migrācijas apstākļus, tiesībaizsardzības iestāžu darbinieki katru dienu saskaras ar jauniem izaicinājumiem. Tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem viens no galvenajiem pamatuzdevumiem ir nodrošināt sabiedrisko kārtību un uzturēšanu, izmeklēšanas darbības, bet ņemot vērā Pasaules attīstību un apstākļus, darbiniekiem  arī jāspēj efektīvi darboties un pildīt savus dienesta pienākumus multikulturālā vidē, kā arī jāprot identificēt un izmeklēt naidu noziegumus.
lasīt vairāk

Valsts policijas koledža izsludina pieteikšanos Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.1 (KA1) "Personu mobilitāte starp programmas valstīm augstākās izglītības sektorā" mobilitātei Nr.4 2019. gada 25. septembris

Sporta diena 2019 2019. gada 17. septembris

Jau tradicionāli uzsākot jauno mācību gadu Valsts policijas koledžā tiek organizēta sporta diena. Sporta dienas mērķis ir veicināt Personāla kolektīva saliedēšanu, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, sportiskās aktivitātes- noskaidrojot Koledžas labākos sportistus Sporta dienā iekļautajās disciplīnās. Laika apstākļi nelutināja dalībniekus, bet tie neatturēja atbalstīšanu un azartu. Šogad Sporta dienas pasākumu programmas ietvaros tika organizētas sacensības trīs sporta veidos un disciplīnās – mašīnas stumšanā, vieglatlētikas krosā, virves vilkšanā. Šajās sacensībās piedalījās vienpadsmit mācību grupas, kopumā 210 kadeti.

 

lasīt vairāk