e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Apliecību saņemšana! 2018. gada 22. oktobris

Valsts policijas amatpersonas, kas 2018.gada 11.oktobrī un 12.oktobrī sekmīgi nokārtoja Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanas kvalifikācijas eksāmenu, var saņemt kvalifikācijas apliecības Valsts policijas koledžas mācību korpusa 218.kabinetā katru darba dienu no pl. 8.00 līdz 16.00.

lasīt vairāk

Mācības “Instruktoru kursi” 2018. gada 19. oktobris

Laika posmā no 2018. g. 15.oktobra līdz 19.oktobrim Valsts policijas koledžā (turpmāk – Koledža) notika pieaugušo neformālās izglītības programmas “Tuvcīņas instruktors” mācības Valsts policijas amatpersonām. Mācību galvenais mērķis ir: Tuvcīņas paņēmienu tehnikas-taktikas pilnveidošana un jaunu-inovatīvu pedagoģijas metožu aprobācija.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas V Starptautiskā zinātniskā konference 2018. gada 15. oktobris

Valsts policijas koledžas

V Starptautiskā zinātniskā konference

„Valsts iekšējās drošības 100 gaduevolūcija. Attīstība. Dinamika. Problemātika”

 2018.gada 10. un 11.oktobrī Valsts policijas koledžā veiksmīgi norisinājās V Starptautisko zinātnisko konferenci, kas norisinājās Valsts policijas koledžas Konferenču zālē, Ezermalas ielā 10, Rīgā, Latvijā.

Konferences atklāšanu ar svinīgu uzrunu atklāja Valsts policijas koledžas direktore, pulkvede Dina Tarāne.  Konference tika organizēta ar mērķi ir veicināt tiesībsargājošo institūciju pārstāvju aktivitāti pētnieciskajā darbā, publicitāti, uzturēt starptautisko sadarbību, kā arī iepazīstināt ar ārzemju kolēģu pieredzi, raisīt diskusijas par attiecīgajām tēmām, apzināt stāvokļa izmaiņas noteiktā laikā un vietā, bagātinot kopējo pieredzi un vairojot interesi par mūsu darbu. 

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas konkursa Nr.3 rezultāti 2018. gada 11. oktobris

Pieteikšanās kadetu dalībai Spānijas Nacionālās policijas skolas starptautiskajā pasākumā Avilā, Spānijā. 2018. gada 3. oktobris

Valsts policijas koledža izsludina pieteikšanos Erasmus+KA 1 mobilitātei Nr.1 (mācību mobilitāte - pieredzes apmaiņa) un Nr.2 (docēšana). 2018. gada 1. oktobris