a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas koledžā norisinājās erudīcijas spēle “ERUDĪTS 2020”! 2020. gada 11. novembris

Š.g. 13. oktobrī, Valsts policijas koledžas 22K, 23K, 24K, 25K, 26K, 27K, 28K grupu kadeti un vadības komanda piedalījās erudīcijas un atjautības spēlē “ERUDĪTS 2020” Spēles mērķis ir noskaidrot visatjautīgāko un zinošāko komandu, kura spēs iegūt vislielāko punktu skaitu!
Komandām bija jāatbild uz 100, jautājumiem, kuros bija ietvertas tādas tēmas, kā ģeogrāfija, vēsture, sports, mūzika, likumdošana, kino, jautājumi par Valsts policijas koledžu un atjautības jautājumi.

lasīt vairāk

2020. gada 23. oktobris


 

Paneļdiskusija - „Efektīva finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšana

Valsts policijas koledža sadarbībā ar Tiesu administrāciju 2020.gadā 22.oktobrī organizēja paneļdiskusiju par tēmu „Efektīva finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšana” (turpmāk – Pasākums). 

Pasākums tika nodrošināts Eiropas Sociāla fonda (turpmāk – ESF) projekta “Justīcija attīstībai”  (turpmāk – Projekts) (Nr.3.4.1.0/16/I/001) ietvaros.

lasīt vairāk

Uzvaram LR Ārlietu ministrijas komandu draudzības spēlē 2020. gada 9. oktobris

08.10.2020. Rīgas 49.vidusskolas futbola laukumā otro reizi draudzības spēlē Valsts policijas koledžas komanda tikās ar LR Ārlietu ministrijas veidoto komandu. Šoreiz mūsu komanda neizrādījās tik draudzīga kā iepriekšējo reizi un uzvarēja ar 4:0 (1:0). Paldies komandas spēlētājiem par parādīto sniegumu un pretinieku komandai par uzaicinājumu.

lasīt vairāk

Arī dienesta suņi “skolas solā" 2020. gada 9. oktobris

Š.g. 9.oktobrī Valsts policijas koledžā noslēdzās apmācību posms, kurā tika realizētas trīs pieaugušo neformālās izglītības programmas:
✔️“Dienesta suņu izmantošana personu atstāto smaržu pēdu dzīšanā notikumu vietā pilsētas apstākļos”;
✔️“Lietisko pierādījumu (ar cilvēka smaržu kontaminētu priekšmetu) meklēšanā, izmantojot dienesta suni”;
✔️“Kinologa taktiskā rīcība bīstamu personu meklēšanā un aizturēšanā notikuma vietā”.

lasīt vairāk

Piesakieties Valsts policijas koledžas sacensībām telpu futbolā 2020. gada 7. oktobris

Valsts policijas koledžas Sporta katedra oktobra mēnesī organizē sacensības starp studējošo grupām telpu futbolā vīriešiem un sievietēm. Piesakieties turnīram aizpildot pieteikuma veidlapu (sk.pielikumu) un nododat Sporta katedras sporta kompleksā esošajā pastkastītē.

Komandu pārstāvju organizatoriskā sapulce un izloze notiks š.g.12.oktobrī plkst.12:15 Sporta katedras sporta kompleksā. Nolikums, skatīt šeit >>>

lasīt vairāk

Par docentes Ē.Krutovas dalību AECP tiešsaites konferencē 2020. gada 5. oktobris

No š.g. 30.septembra līdz 1.oktobrim Valsts policijas koledžas Policijas tiesību katedras docente pulkvežleitnante Ērika Krutova piedalījās starptautiskā Eiropas Policijas koledžu asociācijas (AECP) tiešsaites konferencē "Online-learning - experiences from the Corona-crises", kuras galvenais mērķis bija aplūkot dažādu valstu policijas izglītības iestāžu studiju procesus attālinātā režīmā covid-19 ietekmē.

lasīt vairāk