c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   >
 

 

Valsts policijas koledža izsludina uzņemšanu NEPILNA LAIKA NEKLĀTIENĒ 2021./2022. mācību/studiju gadam! 2021. gada 19. jūlijs

 Valsts policijas koledža informē, ka saskaņā ar Valsts policijas koledžas 2020.gada 2.novembra iekšējiem noteikumiem Nr.9 „Uzņemšanas noteikumi Valsts policijas koledžā 2021./2022.akadēmiskajam gadam”, tiek organizēta amatpersonu uzņemšana pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Policijas darbs” nepilna laika neklātienes studijām.

Uzņemšana izglītības programmās notiek no 2021.gada 19.jūlija līdz 6.augustam šādā kārtībā:

lasīt vairāk

Uzņemšana personām ar vidējo izglītību 2021. gada 6. aprīlis

Krustvārdu mīklas konkurss 2021. gada 16. jūnijs

Krustvārdu mīklas konkurss "Ko Tu zini par Valsts policijas koledžu?"

Par godu Valsts policijas kledžas 15 gadu jubilejai, tiek izsludināts konkurss. Konkursā var piedalīties ikviens, galvenais uzdevums - lejupielādē krustvārdu mīklu un aizpildi to! 
Krustvārdu mīkla pieejama šeit>>>

Iesūtīt krustvārdu mīklu vari gan kā foto (JPEG vai PNG formātā), gan kā PDF uz e-pastu cooperation@koledza.vp.gov.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru, lai varam sazināties ar Tevi uzvaras gadījumā! (Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai, lai sazinātos ar Jums par balvu saņemšanu, ievērojot Vispārīgo datu aizsardzības regulu)

Pirmie 10 cilvēki, kuri būs vistuvāk krustvārdu mīklas atrisinājumam un būs iesūtījuši to visātrāk, saņems pilnu dāvanu maisiņu, kurā būs dažādas noderīgas lietas ar Valsts policijas koledžas simboliku! Kādas? - to uzzināsi sekojot mums soc.tīklu profilos Facebook un Instagram.

Konkursa rezultātus paziņosim Valsts policijas koledžas Facebook lapā š.g. 1.jūlijā!

lasīt vairāk

Erasmus+ KA1_3_2021 2021. gada 7. jūnijs

Valsts policijas koledža izsludina pieteikšanos Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA1) “Personu mobilitāte starp programmas valstīm augstākās izglītības jomā” mobilitātei augstākās izglītības jomā konkursam

Konkursu sludinājums:

Erasmus+ KA1_3_2021 šeit

Vadlīnijas: šeit 

Vadlīniju grozījumi: šeit

Pieteikuma veidlapa: šeit
lasīt vairāk

#Izskrien_VPK15 2021. gada 5. jūnijs

Straujiem soļiem tuvojas Valsts policijas koledžas 15 gadu jubileja, tāpēc mēs izaicinām tieši Tevi- no 04.06.2021. līdz 25.06.2021. izvēlies sev piemērotāko fizisko aktivitāti ar kuras palīdzību kontūrkartē uzzīmē VPK 15, rezeultātus saglabā sev izvēlētā aplikācijā, kurus vēlāk ievieto reģistrē interneta plaformā facebook.com vai instagram.com  ievietojot ekrānuzņēmu vai rezultātus no sev izvēlātās aplikācijas, lietojot tēmturi (haštagu) #Izskrien_VPK15 un atzīmējot VPK un/ vai VPK Studējošo pašpārvaldi. Obligāti rezultātus iesniedz atsūtot ekrānuzņēmumu uz Koledžas Studējošo pašpārvaldes e-pastu studejoso.pasparvalde@koledza.vp.gov.lv. Iegūsti noderīgas balvas un sporto kopā ar mums! Plašāk informāciju meklē nolikumā.

lasīt vairāk

Valsts policijas Koledžā sagatavo kinologus turpmākam dienestam 2021. gada 16. maijs

Nevienam nav noslēpums, ka Covid-19 izraisītās pandēmijas ēnā ir apgrūtinātas daudzas darbības un procesi, bet neskatoties uz dažādiem ierobežojumiem, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības un pieturoties pie noteiktās apmācību metodikas, Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļa šī gada aprīļa mēnesī sekmīgi noslēdza divus profesionālās pilnveides izglītības kursus, tādā veidā izpildot šīs struktūrvienības pamatuzdevumu – sagatavot kinologus un to dienesta suņus turpmākajiem dienesta uzdevumiem.

lasīt vairāk