a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas koledžā norisinājās rudens talka 2020. gada 22. septembris

Š.g. 18.septembrī, Valsts policijas koledžas kadeti aktīvi piedalījās Lielajā Talkā. Lielā Talka ir konsekventi virzījusies uz izvēlēto mērķi – padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē, tās aicinājums paliek nemainīgs - sakārtot vidi sev apkārt – ne tikai vākt atkritumus, bet arī veikt labiekārtošanas darbus, apzaļumošanas darbus un jebkurus citus darbus, kas padara mūsu vidi sakoptāku, skaistāku un cilvēkiem draudzīgāku.
Valsts policijas koledža pateicas visiem aktīvajiem un čaklajiem dalībniekiem, kuri piedalījās Lielajā talkā un aicina ikvienu piedalīties un atbalstīt kustību par tīrāku vidi!
Atgādinām ikvienam - dzīvo ar dabu ne tikai talkās, bet arī ikdienā!
lasīt vairāk

Studējošo pašpārvaldē ievēlēts jauns sastāvs 2020. gada 22. septembris

Š.g. 22. septembrī Valsts policijas koledžā norisinājās jaunā Studējošo pašpārvaldes sastāva vēlēšanas. Studējošajiem bija iespēja iepazīties ar jaunajiem kandidātiem, un izdarīt savu izvēli balsojot. 
Apkopojot rezultātus, varam paziņot, ka jaunajā Studējošo pašpārvaldes sastāvā darbosies - Herta Bāgante (25K), Amanda Mažajeva (25K) un Santa Renāte Sidorova (26K). 
Sveicam mūsu pulkā un vēlam veiksmi darbos! 
lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas komanda izcīna 3.vietu Valsts policijas spartakiādes sacensībās krosā! 2020. gada 21. septembris

2020.gada 18. septembrī Rīgā, Valsts policijas Koledžas (turpmāk –VPK) trasē notika jau tradicionālās Valsts policijas spartakiādes sacensības vieglatlētikas krosā. Komandu vērtējumā VPK komanda izcīnīja 3. vietu. Dalību šajās sacensībās arī pieteica:  Valsts PCA,VP Rīgas RP, VP Latgales RP, VP Zemgales RP, VP Vidzemes RP,VP komandas.

lasīt vairāk

Studējošo pašpārvalde aicina jaunos biedrus un izsludina vēlēšanas 2020. gada 10. septembris

Sākoties jaunajam mācību gadam, Studējošo pašpārvalde meklē jaunus biedrus! 

Ja esi aktīvs, radošs, vēlies iegūt jaunus draugus šeit un citās Latvijas augstskolās, kā arī bagātināt savu studiju ikdienu, kandidē vēlēšanās! 

Jautājumu gadījumā raksti mums sociālajos tīklos vai uz e-pastu sd@koledza.vp.gov.lv, vai nāc uz SP telpu (MK-325) līdz 17.septembrim. 

*Pieteikties var tikai pirmā līmeņa studiju programmas studējošie.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas sporta diena 2020. gada 3. septembris

Jau tradicionāli uzsākot jauno mācību gadu Valsts policijas koledžā tiek organizēta sporta diena, kas norisināsies 10.septembrīSporta dienas mērķis ir veicināt Personāla kolektīva saliedēšanu, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, sportiskās aktivitātes- noskaidrojot Koledžas labākos sportistus Sporta dienā iekļautajās disciplīnās.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas padomes sastāva vēlēšanas 2020. gada 31. augusts

Informējam,ka laika posmā no 2020.gada 21.septembra līdz 25.septembrim Valsts policijas koledžā notiks Valsts policijas koledžas padomes sastāva vēlēšanas. Valsts policijas koledža aicina personālu piedalīties jaunā sastāva vēlēšanās. Esošais Valsts policijas koledžas sastāvs darbosies līdz 2020.gada 27.oktobrim.

lasīt vairāk