a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   >
 

Par docentes Ē.Krutovas dalību AECP tiešsaites konferencē 2020. gada 5. oktobris

No š.g. 30.septembra līdz 1.oktobrim Valsts policijas koledžas Policijas tiesību katedras docente pulkvežleitnante Ērika Krutova piedalījās starptautiskā Eiropas Policijas koledžu asociācijas (AECP) tiešsaites konferencē "Online-learning - experiences from the Corona-crises", kuras galvenais mērķis bija aplūkot dažādu valstu policijas izglītības iestāžu studiju procesus attālinātā režīmā covid-19 ietekmē.

lasīt vairāk

Tikšanās ar Nīderlandes vēstniecības pārstāvi 2020. gada 29. septembris

Š.g. 28.septembrī Valsts policijas koledžas vadībai noritēja tikšanās ar Nīderlandes vēstniecības pārstāvi, lai izskatītu sadarbības iespējas Valsts policijas koledžai ar Nīderlandes policijas izglītības iestādēm pieredzes apmaiņas īstenošanai, policijas darbinieku apmācību īstenošanai un citām aktivitātēm sabiedrības interesēs.
Pašlaik vēstniecība izstrādā publiskās diplomātijas stratēģiju, kas veicinātu tiesiskuma principa (Rule of Law) aizsardzību un nodrošināšanu, tāpēc viens no jautājumiem, ko iekļautu publiskās diplomātijas stratēģija ir pieredzes apmaiņa un sadarbības veicināšana Latvijas policijai ar Nīderlandes policiju. Pieredzes apmaiņā iekļautu arī jautājumus par policijas darbinieku izglītošanu un zināšanu pilnveidi.

(Ilustratīvs attēls: vectorstock.com)

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžā norisinājās rudens talka 2020. gada 22. septembris

Š.g. 18.septembrī, Valsts policijas koledžas kadeti aktīvi piedalījās Lielajā Talkā. Lielā Talka ir konsekventi virzījusies uz izvēlēto mērķi – padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē, tās aicinājums paliek nemainīgs - sakārtot vidi sev apkārt – ne tikai vākt atkritumus, bet arī veikt labiekārtošanas darbus, apzaļumošanas darbus un jebkurus citus darbus, kas padara mūsu vidi sakoptāku, skaistāku un cilvēkiem draudzīgāku.
Valsts policijas koledža pateicas visiem aktīvajiem un čaklajiem dalībniekiem, kuri piedalījās Lielajā talkā un aicina ikvienu piedalīties un atbalstīt kustību par tīrāku vidi!
Atgādinām ikvienam - dzīvo ar dabu ne tikai talkās, bet arī ikdienā!
lasīt vairāk

Studējošo pašpārvaldē ievēlēts jauns sastāvs 2020. gada 22. septembris

Š.g. 22. septembrī Valsts policijas koledžā norisinājās jaunā Studējošo pašpārvaldes sastāva vēlēšanas. Studējošajiem bija iespēja iepazīties ar jaunajiem kandidātiem, un izdarīt savu izvēli balsojot. 
Apkopojot rezultātus, varam paziņot, ka jaunajā Studējošo pašpārvaldes sastāvā darbosies - Herta Bāgante (25K), Amanda Mažajeva (25K) un Santa Renāte Sidorova (26K). 
Sveicam mūsu pulkā un vēlam veiksmi darbos! 
lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas komanda izcīna 3.vietu Valsts policijas spartakiādes sacensībās krosā! 2020. gada 21. septembris

2020.gada 18. septembrī Rīgā, Valsts policijas Koledžas (turpmāk –VPK) trasē notika jau tradicionālās Valsts policijas spartakiādes sacensības vieglatlētikas krosā. Komandu vērtējumā VPK komanda izcīnīja 3. vietu. Dalību šajās sacensībās arī pieteica:  Valsts PCA,VP Rīgas RP, VP Latgales RP, VP Zemgales RP, VP Vidzemes RP,VP komandas.

lasīt vairāk

Studējošo pašpārvalde aicina jaunos biedrus un izsludina vēlēšanas 2020. gada 10. septembris

Sākoties jaunajam mācību gadam, Studējošo pašpārvalde meklē jaunus biedrus! 

Ja esi aktīvs, radošs, vēlies iegūt jaunus draugus šeit un citās Latvijas augstskolās, kā arī bagātināt savu studiju ikdienu, kandidē vēlēšanās! 

Jautājumu gadījumā raksti mums sociālajos tīklos vai uz e-pastu sd@koledza.vp.gov.lv, vai nāc uz SP telpu (MK-325) līdz 17.septembrim. 

*Pieteikties var tikai pirmā līmeņa studiju programmas studējošie.

lasīt vairāk