c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   >
 

2019.GADA 10.OKTOBRĪ DAUGAVPILĪ NOTIKA VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS LATGALES FILIĀLES 10 GADU JUBILEJAI VELTĪTS PASĀKUMS 2019. gada 14. oktobris

2006.gadā ar Ministru kabineta rīkojumu tika izveidota Valsts policijas koledža, kas pārņēma kādreizējās Policijas skolas funkcijas un turpina gatavot policijas darbiniekus profesionālajam dienestam Valsts policijā, bet 2009.gada 1.oktobrī tika izveidota Valsts policijas koledžas Latgales filiāle, kurā tiek īstenotas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Policijas darbs” nepilna laika neklātienes studijas.

lasīt vairāk

Valsts policijas sacensībās šaušanā uzvar Valsts policijas koledža 2019. gada 14. oktobris

Nedēļas nogalē norisinājās Valsts policijas sacensības šaušanā. Sacensības norisinājās trīs disciplīnās, kurās piedalījās sešas komandas un kopumā 49 dalībnieku sieviešu un vīriešu konkurencē.

lasīt vairāk

Telpu futbola sacensības 2019. gada 11. oktobris

2019.gada 14.novembrī sāksies Valsts policijas koledžas sacensības telpu futbolā.

Vīriešu konkurencē piedalās 9 komandas, bet sieviešu 8 komandas.

Lai dalībniekiem veicas!

Pielikumā spēļu grafiks: -1-, -2-, -3-.

lasīt vairāk

Apliecību saņemšana! 2019. gada 8. oktobris

Valsts policijas amatpersonas, kas 2019.gada 30.septembrī un 1.oktobrī sekmīgi nokārtoja Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanas kvalifikācijas eksāmenu, var saņemt kvalifikācijas apliecības Valsts policijas koledžas mācību korpusa 218.kabinetā katru darba dienu no pl. 8.00 līdz 16.00.

lasīt vairāk

Koledžas grupas un vadība sacenšas zināšanās konkursā "Erudīts" 2019. gada 26. septembris

Šodien, 26.septembrī norisinājās spēle “Erudīts”, kurā par erudītākās komandas statusu sacentās koledžas grupas un vadības komanda, kuru pārstāvēja koledžas amatpersonas un pasniedzēji. 

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

CEPOL kurss 4/2019 „Policijas darbība migrācijas apstākļos – sabiedriskā kārtība, naida noziegumi, integrācija” 2019. gada 26. septembris

 
Ņemot vērā mūsdienu globalizācijas un migrācijas apstākļus, tiesībaizsardzības iestāžu darbinieki katru dienu saskaras ar jauniem izaicinājumiem. Tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem viens no galvenajiem pamatuzdevumiem ir nodrošināt sabiedrisko kārtību un uzturēšanu, izmeklēšanas darbības, bet ņemot vērā Pasaules attīstību un apstākļus, darbiniekiem  arī jāspēj efektīvi darboties un pildīt savus dienesta pienākumus multikulturālā vidē, kā arī jāprot identificēt un izmeklēt naidu noziegumus.
lasīt vairāk