c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas koledžas kadetu labdarības brauciens uz dzīvnieku patversmi “Mežavairogi” 2019. gada 2. decembris

Ir pagājis gads un Valsts policijas koledžas kadeti atkal devās uz dzīvnieku patversmi “Mežavairogi”,  līdzi aicinot arī kolēģus no Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas.

 

lasīt vairāk

Volejbola turnīrs 2019. gada 2. decembris

VP Koledžā no 14.11.2019. līdz 28.11.2019. norisinājās volejbola turnīrs starp kadetu grupām. Šajā turnīrā savu komandas dalību pieteica deviņas kadetu grupas, kuras izlozes rezultātā sadalījās divās apakšgrupās un tika izspēlēti aizraujoši un emociju pilni, 32 seti. Apakšgrupu spēlēs tika noskaidrotas četras spēcīgākās grupu komandas, kuras cīnījās par 1-4 vietu.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

 

lasīt vairāk

Seminārs "Riska izvērtēšanas un vadības process vardarbības ģimenē gadījumos" 2019. gada 29. novembris

2019.gada 29.novembrī, Valsts policijas koledžā notika seminārs "Riska izvērtēšanas un vadības process vardarbības ģimenē gadījumos", kurš tika organizēts sadarbībā Labklājības ministriju un Zviedrijas vēstniecības Latvijā atbalstu. Semināru vadīja pētnieki/kriminologi no Orebro Universitātes Zviedrijā – Sussane Strand un Joakim Petersson.

 

 

lasīt vairāk

VPK TUVCĪŅA 2019 2019. gada 28. novembris

Ar mērķi sagatavoties Iekšlietu Ministrijas un Valsts policija ikgadējām sporta spartakiādes sacensībām tuvcīņā, tika organizētas treniņnodarbības tuvcīņā, kuras notika oktobra un novembra otrdienās un trešdienās.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Papildus sporta aktivitātes kadetiem! 2019. gada 27. novembris

Lai attīstītu, nostiprinātu un pilnveidotu fizisko sagatavotību, Sporta katedra š.g. oktobra un novembra mēnesī papildus mācību procesam organizēja dažādus sporta pasākumus, grupu sacensības (futbolā, volejbolā un  tuvcīņā).

lasīt vairāk

Seminārs “Valsts un nevalstisko organizāciju pasākumi narkotisko vielu izplatības un seku mazināšanai” 2019. gada 22. novembris

Vakar, 2019.gada 21.novembrī, Valsts policijas koledžā notika seminārs “Valsts un nevalstisko organizāciju pasākumi narkotisko vielu  izplatības un seku mazināšanai”.

Semināra mērķis: stiprināt Valsts policijas amatpersonu zināšanas par darbu ar atkarīgām personām, tai skaitā kaitējuma mazināšanas programmām un rehabilitācijas iespējām.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk