f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Koledžas studējošo pašpārvalde kopā ar Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas kadetiem viesojās Ķekavas sociālās aprūpes centrā 2018. gada 13. decembris

12.decembrī Studējošo pašpārvalde kopā ar Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) Studējošo pašpārvaldi devās ciemos uz Ķekavas sociālās aprūpes centru. Ieejot viņu mājīgajās telpās, kā pirmais pārsteigums mūs sagaidīja jautra afiša par mūsu apciemojumu (zīmējis seniors, kas jaunībā bijis karikatūrists), kas reizē gan priecēja tur dzīvojošos, gan radīja ļoti daudz jautājumu par gaidāmo.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža triumfē Valsts policijas 2018.gada spartakiādes kopvērtējumā 2018. gada 12. decembris

      Kā jau ik katru gadu noslēgusies ir Valsts policijas spartakiāde, kurā piedalījās septiņas komandas, sacenšoties astoņos sporta veidos. Sacensību uzvarētājus nosaka pēc mazākās punktu (vietu) summas 3 (trīs) obligātajos /vieglatlētikas kross, šaušana un tuvcīņa/ sporta veidos un 5 (piecos) izvēlētajos sporta veidos.  

 

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas sacensības galda tenisā 2018. gada 12. decembris

Š.g. 11. decembrī Valsts policijas Koledžas (turpmāk- VPK ) sporta zālē notika 2017./2018. gada  spartakiādes sacensības galda tenisā. Sacensību mērķis bija noskaidrot Valsts policijas koledžas labākos dalībniekus galda tenisā, komplektēt Koledžas izlases komandu dalībai Valsts policijas spartakiādes sacensībām, kas notiks 2019.gada februāra mēnesī. Atšķirībā no citiem gadiem, šogad piedalījās vairāk dalībnieku. Vairāki kadeti pieteicās tikai pēdējā brīdī un bija ļoti apmierināti ar savu sniegumu.

lasīt vairāk

Koledžai godalgotās vietas tuvcīņas sacensībās 2018. gada 11. decembris

Piektdien tika aizvadītas Valsts policijas un IeM atklātās sacensības tuvcīņā. Ja meitenēm bija tikai jādemonstrē savas spējas aizturēšanas paņēmienos, tad vīrieši  savācot noteiktu punktu summu varēja tikt pie sacensību otrās kārtas “KUMITE” (sparings) – dalībnieki tika iedalīti četrās svara kategorijās un cīņas notika pēc Pasaules Karatē federācijas (WKF – World Karate Federation) noteikumiem.

lasīt vairāk

Nacionālās aizsardzības akadēmijas rektora kausa izcīņa handbolā 2018. gada 11. decembris

2018.gada 7.decembrī Nacionālās aizsardzības akadēmijas (turpmāk –NAA) sporta zālē notika sacensības handbolā, kurās piedalījās NAA, Rīgas tehniskā universitāte (turpmāk– RTU), Latvijas sporta pedagoģijas akadēmija(-LSPA) un Valsts policijas koledžas(turpmāk-VPK) komandas. Sacensības organizēja NBS sadarbībā ar NAA .

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļa realizē kucēnu apmācību. 2018. gada 7. decembris

Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļa realizē kucēnu apmācību.

Pirmoreiz Valsts policijas koledžā, tiek īstenota, 2018. gadā izstrādātā PPIP "Kinologa darbs ar kucēnu (sākumposms)", kuru šobrīd apgūst 3 Valsts policijas amtpersonas (kinologi) ar piesaistītajiem dienesta suņiem. 

lasīt vairāk