d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Valsts policijas koledžas V Starptautiskā zinātniskā konference 2018. gada 15. oktobris

Valsts policijas koledžas

V Starptautiskā zinātniskā konference

„Valsts iekšējās drošības 100 gaduevolūcija. Attīstība. Dinamika. Problemātika”

 2018.gada 10. un 11.oktobrī Valsts policijas koledžā veiksmīgi norisinājās V Starptautisko zinātnisko konferenci, kas norisinājās Valsts policijas koledžas Konferenču zālē, Ezermalas ielā 10, Rīgā, Latvijā.

Konferences atklāšanu ar svinīgu uzrunu atklāja Valsts policijas koledžas direktore, pulkvede Dina Tarāne.  Konference tika organizēta ar mērķi ir veicināt tiesībsargājošo institūciju pārstāvju aktivitāti pētnieciskajā darbā, publicitāti, uzturēt starptautisko sadarbību, kā arī iepazīstināt ar ārzemju kolēģu pieredzi, raisīt diskusijas par attiecīgajām tēmām, apzināt stāvokļa izmaiņas noteiktā laikā un vietā, bagātinot kopējo pieredzi un vairojot interesi par mūsu darbu. 

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas konkursa Nr.3 rezultāti 2018. gada 11. oktobris

Pieteikšanās kadetu dalībai Spānijas Nacionālās policijas skolas starptautiskajā pasākumā Avilā, Spānijā. 2018. gada 3. oktobris

Valsts policijas koledža izsludina pieteikšanos Erasmus+KA 1 mobilitātei Nr.1 (mācību mobilitāte - pieredzes apmaiņa) un Nr.2 (docēšana). 2018. gada 1. oktobris

Noslēgušās IeM sacensības krosā 2018. gada 1. oktobris

Ar Valsts policijas komandas uzvaru kopvērtējumā noslēgušās Iekšlietu ministrijas čempionāta vieglatlētikas krosa sacensības 2018.

Piektdien, 28.septembrī Rīgā, Šmerļa meža trasē norisinājās Iekšlietu ministrijas (IeM) spartakiādes sacensības vieglatlētikas krosā. Sacensībās piedalījās septiņas skrējēju komandas: Valsts policijas (VP), Valsts robežsardzes (VRS), Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes VP RRP, Rīgas Pašvaldības policijas, Reģionālā pašvaldības policija un apvienotā IeM Centrālā aparāta komanda.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža aktīvi piedalās Eiropas Sporta nedēļā 2018. gada 28. septembris

Jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijā un visā Eiropā norisinās “Eiropas Sporta nedēļa”, kuras mērķis ir mainīt iedzīvotāju ikdienas paradumus, aicinot būt fiziski aktīviem.

lasīt vairāk