b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   >
 

 

  1 2 3 4 5 6  

Valsts policijas koledžā norisinājās rudens talka 2020. gada 22. septembris

Š.g. 18.septembrī, Valsts policijas koledžas kadeti aktīvi piedalījās Lielajā Talkā. Lielā Talka ir konsekventi virzījusies uz izvēlēto mērķi – padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē, tās aicinājums paliek nemainīgs - sakārtot vidi sev apkārt – ne tikai vākt atkritumus, bet arī veikt labiekārtošanas darbus, apzaļumošanas darbus un jebkurus citus darbus, kas padara mūsu vidi sakoptāku, skaistāku un cilvēkiem draudzīgāku.
Valsts policijas koledža pateicas visiem aktīvajiem un čaklajiem dalībniekiem, kuri piedalījās Lielajā talkā un aicina ikvienu piedalīties un atbalstīt kustību par tīrāku vidi!
Atgādinām ikvienam - dzīvo ar dabu ne tikai talkās, bet arī ikdienā!
lasīt vairāk

Studējošo pašpārvaldē ievēlēts jauns sastāvs 2020. gada 22. septembris

Š.g. 22. septembrī Valsts policijas koledžā norisinājās jaunā Studējošo pašpārvaldes sastāva vēlēšanas. Studējošajiem bija iespēja iepazīties ar jaunajiem kandidātiem, un izdarīt savu izvēli balsojot. 
Apkopojot rezultātus, varam paziņot, ka jaunajā Studējošo pašpārvaldes sastāvā darbosies - Herta Bāgante (25K), Amanda Mažajeva (25K) un Santa Renāte Sidorova (26K). 
Sveicam mūsu pulkā un vēlam veiksmi darbos! 
lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas komanda izcīna 3.vietu Valsts policijas spartakiādes sacensībās krosā! 2020. gada 21. septembris

2020.gada 18. septembrī Rīgā, Valsts policijas Koledžas (turpmāk –VPK) trasē notika jau tradicionālās Valsts policijas spartakiādes sacensības vieglatlētikas krosā. Komandu vērtējumā VPK komanda izcīnīja 3. vietu. Dalību šajās sacensībās arī pieteica:  Valsts PCA,VP Rīgas RP, VP Latgales RP, VP Zemgales RP, VP Vidzemes RP,VP komandas.

lasīt vairāk

Mainīta Bibliotēkas izmantošanas kārtība 2020. gada 16. novembris

Lai mazinātu Covid-19 izplatības riskus, Valsts policijas koledžas Bibliotēkā liegta/slēgta brīvpieeja krājumam. Nepieciešamos iespieddarbus pēc pieprasījuma izsniegs bibliotekārs. Lūdzam informācijas meklēšanā izmantot elektronisko katalogu un pirms bibliotēkas apmeklējuma veikt attālinātu izdevumu rezervēšanu (pamācība elektroniskā kataloga lietošanā ir šeit). Ir iespējama tekstu ar apjomu līdz 20 lapām saņemšana e-pastā.

lasīt vairāk
  1 2 3 4 5 6