f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   >
 

 

2020. gada 23. oktobris


 

Paneļdiskusija - „Efektīva finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšana

Valsts policijas koledža sadarbībā ar Tiesu administrāciju 2020.gadā 22.oktobrī organizēja paneļdiskusiju par tēmu „Efektīva finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšana” (turpmāk – Pasākums). 

Pasākums tika nodrošināts Eiropas Sociāla fonda (turpmāk – ESF) projekta “Justīcija attīstībai”  (turpmāk – Projekts) (Nr.3.4.1.0/16/I/001) ietvaros.

lasīt vairāk

Uzvaram LR Ārlietu ministrijas komandu draudzības spēlē 2020. gada 9. oktobris

08.10.2020. Rīgas 49.vidusskolas futbola laukumā otro reizi draudzības spēlē Valsts policijas koledžas komanda tikās ar LR Ārlietu ministrijas veidoto komandu. Šoreiz mūsu komanda neizrādījās tik draudzīga kā iepriekšējo reizi un uzvarēja ar 4:0 (1:0). Paldies komandas spēlētājiem par parādīto sniegumu un pretinieku komandai par uzaicinājumu.

lasīt vairāk

Arī dienesta suņi “skolas solā" 2020. gada 9. oktobris

Š.g. 9.oktobrī Valsts policijas koledžā noslēdzās apmācību posms, kurā tika realizētas trīs pieaugušo neformālās izglītības programmas:
✔️“Dienesta suņu izmantošana personu atstāto smaržu pēdu dzīšanā notikumu vietā pilsētas apstākļos”;
✔️“Lietisko pierādījumu (ar cilvēka smaržu kontaminētu priekšmetu) meklēšanā, izmantojot dienesta suni”;
✔️“Kinologa taktiskā rīcība bīstamu personu meklēšanā un aizturēšanā notikuma vietā”.

lasīt vairāk

Piesakieties Valsts policijas koledžas sacensībām telpu futbolā 2020. gada 7. oktobris

Valsts policijas koledžas Sporta katedra oktobra mēnesī organizē sacensības starp studējošo grupām telpu futbolā vīriešiem un sievietēm. Piesakieties turnīram aizpildot pieteikuma veidlapu (sk.pielikumu) un nododat Sporta katedras sporta kompleksā esošajā pastkastītē.

Komandu pārstāvju organizatoriskā sapulce un izloze notiks š.g.12.oktobrī plkst.12:15 Sporta katedras sporta kompleksā. Nolikums, skatīt šeit >>>

lasīt vairāk

Par docentes Ē.Krutovas dalību AECP tiešsaites konferencē 2020. gada 5. oktobris

No š.g. 30.septembra līdz 1.oktobrim Valsts policijas koledžas Policijas tiesību katedras docente pulkvežleitnante Ērika Krutova piedalījās starptautiskā Eiropas Policijas koledžu asociācijas (AECP) tiešsaites konferencē "Online-learning - experiences from the Corona-crises", kuras galvenais mērķis bija aplūkot dažādu valstu policijas izglītības iestāžu studiju procesus attālinātā režīmā covid-19 ietekmē.

lasīt vairāk

Tikšanās ar Nīderlandes vēstniecības pārstāvi 2020. gada 29. septembris

Š.g. 28.septembrī Valsts policijas koledžas vadībai noritēja tikšanās ar Nīderlandes vēstniecības pārstāvi, lai izskatītu sadarbības iespējas Valsts policijas koledžai ar Nīderlandes policijas izglītības iestādēm pieredzes apmaiņas īstenošanai, policijas darbinieku apmācību īstenošanai un citām aktivitātēm sabiedrības interesēs.
Pašlaik vēstniecība izstrādā publiskās diplomātijas stratēģiju, kas veicinātu tiesiskuma principa (Rule of Law) aizsardzību un nodrošināšanu, tāpēc viens no jautājumiem, ko iekļautu publiskās diplomātijas stratēģija ir pieredzes apmaiņa un sadarbības veicināšana Latvijas policijai ar Nīderlandes policiju. Pieredzes apmaiņā iekļautu arī jautājumus par policijas darbinieku izglītošanu un zināšanu pilnveidi.

(Ilustratīvs attēls: vectorstock.com)

lasīt vairāk