d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   >
 

 

Kadetu pieredze kursā “Policing across borders” 2021. gada 11. maijs

No 2021.gada 26.aprīļa līdz 2021.gada 30.aprīlim Valsts policijas koledžas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Policijas darbs” kadetes Beāta Skuja un Zana Bērziņa piedalījās Lejassaksijas policijas akadēmijas rīkotajā  kursā “Policing across borders”.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas tiešsaistes sanāksme 2021. gada 6. maijs

Ko darīt, ja nēsāju brilles? Kāda ir kadetu ikdiena? Kā notiek prakse? Kādas ir nākotnes iespējas? Vai iegūtā izglītība palīdzēs nokļūt Valsts policijas pretterorisma vienībā "Omega"? Pieslēdzies tiešsaistes sanāksmei un uzzini atbildes gan uz jūsu iepriekš iesūtītajiem jautājumiem, gan papildjautājumiem!

Tiekamies jau rīt, 7. maijā, no pulksten 13.00 līdz 15.00 Valsts policijas koledžas Atvērto durvju dienas tiešsaistes sanāksmē.

Saite uz tiešsaistes tikšanos: https://iemgovlv.webex.com/iemgovlv/j.php?MTID=m28f213cfd0b1c9d04555dc45114bc65d

Meeting number: 137 523 6297

Meeting password: JgJEpWK3R54

Tiekamies!

lasīt vairāk

Piesakies COVID-19 vakcīnai 2021. gada 23. aprīlis

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Valsts policijas un Valsts policijas koledžas nodarbinātie un kadeti ir iekļauti prioritārajā grupā COVID-19 vakcīnas saņemšanai.

Vienlaicīgi VPK nodarbinātie ietilpst arī izglītības iestāžu noteiktajā prioritārajā grupā.

Iespēja pieteikties vakciņu saņemšanai Valsts policijas koledžas nodarbinātajiem un kadetiem ir mājaslapā www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, pieteikumā norādot savu piederību prioritārajai grupai. Pēc pieteikšanās katrs individuāli saņems uzaicinājumu un varēs izvēlēties vakcinācijai ērtāko laiku un vietu.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas Atvērto durvju dienas 2021. gada 22. aprīlis

Jau otro gadu Valsts policijas koledžas Atvērto durvju dienas sadarbībā ar

Valsts policija

noritēs virtuālā formātā.

Līdz šī gada 5.aprīlim saņēmām vairāk nekā 100 interesentu jautājumus, uz kuriem jau pavisam drīz sniegsim atbildes gan Valsts policijas koledžas, gan Valsts policijas sociālo tīklu vietnēs, kā arī noslēguma tiešsaistes diskusijā. 

  • 28.aprīlis: informatīvs video par uzņemšanas kārtību un izglītības programmu specifiku
  • 30.aprīlis: informatīvi video par Valsts policijas koledžas izglītības programmu prasībām, mācību periodu un atlases posmiem
  • 5.maijs: informatīvi izglītojošs video par sporta normatīvu kārtošanu un psiholoģisko testu kārtošanu
  • 7.maijs: tiešsaistes diskusija platformā ZOOM*, kurā apspriedīsim gan citus iesūtītos jautājumus par veselības pārbaudēm, studiju procesu, praksi, kopmītnēm, nākotni un kadetu ikdienu, gan atbildēsim uz papildjautājumiem.

Atzīmē kalendārā šos datumus un tiekamies jau pavisam drīz!

*par precīzu ZOOM tiešsaistes diskusijas laiku un saiti vēl informēsim

lasīt vairāk

Uzņemšana amatpersonām 2021. gada 6. aprīlis

2021. gada 29. marts

STUDĒJOŠO UN DOCĒTĀJU ZINĀTNISKI – PĒTNIECISKĀ
KONFERENCE VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS LATGALES
FILIĀLĒ

 

2021.gada 26.martā Valsts policijas koledžas Latgales filiālē, ar videokonferenču rīka “Cisco Webex” starpniecību, tika organizēta docētāju un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Policijas darbs” nepilna laika neklātienes studiju grupu zinātniski – pētnieciskā konference, kas tika veltīta aktuālām tiesību normu piemērošanas problēmām policijas darbā. Šajā konferencē uzstājās kopumā 22 docētāji un studējošie, prezentējot savus referātus.

Ikviens dalībnieks bija rūpīgi gatavojies un uzstājās pārliecinoši, diskutējot par aktuālām problēmām policijas darbā.

lasīt vairāk