b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

2016. gada 17. novembris

Kvalifikācijas eksāmens 2016. gada 17. novembris

Valsts policijas koledžā 2016.gada 12.decembrī un 13.decembrī notiks kvalifikācijas eksāmens arodizglītības programmas "Policijas darbs" 2016 15AK grupas izglītojamajiem un Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanā  Valsts policijas amatpersonām.
Kvalifikācijas eksāmena norises grafiks. (skatīt šeit)

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža piedalījās Lāčplēša dienas svinīgajos pasākumos 2016. gada 15. novembris

2016.gada 11.novembrī Valsts policijas koledža piedalījās Lāčplēša dienas svinīgajos pasākumos.
Piemiņas pasākumi sākās plkst.: 9:00 ar Ekumenisko dievkalpojumu Doma baznīcā. Dievkalpojuma laikā, pieminot Latvijas brīvības cīņās kritušos, kā arī lūdzoties par tiem, kas tagad aizsargā mūsu valsti, par mieru un brīvību mūsu zemē, klātesošos uzrunāja Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
Pēc dievkalpojuma visi devās uz Rīgas Brāļu kapiem, kur notika ziedu vainagu nolikšanas ceremonija pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa. Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Nakts volejbolā uzvaru izcīna mūsu kadetes! 2016. gada 7. novembris

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde jau atkal apvienoja spēkus ar Nacionālo aizsardzības akadēmiju un kopīgi organizēja pludmales volejbola nakts turnīru, kas norisinājās 4. un 5. novembrī Olimpiskā sporta centra  “0-Sands” sporta hallē. Turnīrā savā starpā sacentās augstskolu komandas.

>>> Nolikums

>>> Bildes

lasīt vairāk

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS "POLICIJAS DARBA PAMATI" 2016 10P GRUPAS IZLAIDUMS 2016. gada 7. novembris

Piektdien, 04.11.2016., Valsts policijas koledžas konferenču zālē (Ezermalas ielā 8a) notika Profesionālās pilnveides izglītības programmas “Policijas darba pamati” 10P grupas izlaidums. Izlaiduma laikā notika arī svinīgā zvēresta došana.

Apliecību par Profesionālās pilnveides izglītības apguvi izsniedza 16 absolventiem. 
Fotogalerija >>>

lasīt vairāk