b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības tuvcīņā 2016. gada 21. novembris

Šā gada 24.novembrī, Valsts policijas koledžā (turpmāk – Koledža) tika organizētas Spartakiādes sacensības tuvcīņā. Sacensībās piedalījās Koledžas mācību/studiju grupu studējošie, kopumā bija 27 dalībnieki, no kuriem astoņas bija sievietes.

Fotogalerija

lasīt vairāk

Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde 2016. gada 22. novembris

2016.gada 18.novembrī, Rīgā, 11.novembra krastmalā, notika Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde. Parādē piedalījās arī Valsts policijas koledžas vienība majora M.Liepas vadībā.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības volejbolā 2016. gada 21. novembris

28.novembrī ar apakšgrupas spēlēm sāksies Valsts policijas koledžas 2016./2017.mācību/studiju gada Spartakiādes sacensības volejbolā. Sacensības organizē Koledžas Sporta katedra sadarbībā ar Koledžas Studējošo pašpārvaldi.

Saskaņā ar nolikumu Komandu pārstāvju organizatoriskajā sanāksmē 23.novembrī plkst.12.00. (Koledžas sporta zālē) norisināsies izloze un spēļu kalendāra sastādīšana. Komandas, atbilstoši izlozei, tiks sadalītas apakšgrupās, kur izspēlēs savstarpējas spēles katra ar katru, nosakot vietu sadalījumu. Pēc grupu turnīra tiks organizētas spēles par vietām. 

Volejbola sacensību nolikums – pielikumā.    

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas grupu skrējiens ”Skriesim visi” par godu Valsts policijas dienai! 2016. gada 25. novembris

2016. gada 1.decembrī Valsts policijas koledžas teritorijā Sporta katedra sadarbībā ar studējošo pašpārvaldi jau piekto gadu pēc kārtas rīkos tradicionālo grupu skrējienu "Skriesim visi "- veltīts Valsts policijas dienai. Pasākuma mērķis ir iesaistīt pēc iespējas lielāku dalībnieku skaitu no studējošo un Koledžas vispārējā un akadēmiskā personāla, lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu, saliedētu kolektīvu un pilnveidotu fizisko sagatavotību.

Nolikums >>>

lasīt vairāk

2016. gada 17. novembris