e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

2016. gada 30. novembris

Igaunijas policijas un robežsardzes vizīte Valsts policijas koledžā 2016. gada 30. novembris

Laika posmā no 2016.gada 14.novembra līdz 16.novembrim Valsts policijas koledžā viesojās Igaunijas policijas un robežsardzes pārvaldes kinologi.

Vizītes mērķis bija veicināt starptautisko sadarbību starp Valsts policijas koledžu un Igaunijas policijas un robežsardzes pārvaldi, kā arī apmainīties ar pieredzi kinoloģijas apmācības jomā.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Sadarbības skolu vizīte Valsts policijas koledžā 2016. gada 28. novembris

23.11.2016. pie mums Valsts policijas koledžā (turpmāk-Koledža) viesojās septiņu izglītības iestāžu 10.-12. klašu izglītojamie, ar kurām Koledžai ir noslēgti sadarbības līgumi. Pasākuma mērķis bija sniegt iespēju šo izglītības iestāžu izglītojamajiem iepazīt Koledžu un kadetu ikdienu.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Eiropas Džudo savienības prezidenta vizīte Valsts policijas koledžā 2016. gada 28. novembris

2016.gada 24.novembrī Valsts policijas koledžā viesojās Eiropas Džudo savienības prezidents Sergey Soloveychik ar delegāciju, kuras sastāvā bija Eiropas policijas sporta savienības prezidents Luc Smeyers, Krievijas valsts un Valsts policijas sporta asociācijas “Dinamo” pirmais priekšsēdētaja vietnieks Vladimir Gazizov, Latvijas Džudo federācijas prezidents Raimonds Rublovskis, Latvijas Džudo federācijas ģenerālsekretārs Vsevolods Zeļonijs u.c.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības tuvcīņā 2016. gada 21. novembris

Šā gada 24.novembrī, Valsts policijas koledžā (turpmāk – Koledža) tika organizētas Spartakiādes sacensības tuvcīņā. Sacensībās piedalījās Koledžas mācību/studiju grupu studējošie, kopumā bija 27 dalībnieki, no kuriem astoņas bija sievietes.

Fotogalerija

lasīt vairāk