a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

 

Aktualitātes

SVARĪGA INFORMĀCIJA NEPILNA LAIKA NEKLĀTIENES STUDĒJOŠAJIEM! 2016. gada 25. maijs

Ņemot vērā to, ka 2016.gada 10.jūnijā un 11.jūnijā norisināsies Iekšlietu ministrijas rīkotās Sporta spēles Kandavā, un, lai rastu iespēju nepilna laika neklātienes studējošajiem piedalīties Sporta spēles Kandavā, Valsts policijas koledžas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Policijas darbs” nepilna laika neklātienes lekcijas no 2016.gada 11.jūnija tiek pārceltas uz 2016.gada 4.jūniju.

Ar izmaiņām lekciju sarakstā var iepazīties šeit.

lasīt vairāk

Informācija pretendentiem par "Ārpus formālās izglītības sistēmas profesionālās kompetences novērtēšanas" sagatavošanās mācībām 2016. gada 24. maijs

Valsts policijas koledža informē, ka no 2016.gada 30.maija līdz 3.jūnijam notiks ārpus formālās izglītības sistēmas profesionālās kompetences novērtēšanas sagatavošanās mācības kvalifikācijas eksāmenam.
Ar nodarbību sarakstu var iepazīties šeit: atvērt.

 Saistošā informācija: atvērt

lasīt vairāk

Informācija par dienesta šaujamieroču un speciālo līdzekļu uzbūves, nēsāšanas, glabāšanas un pielietošanas zināšanu pārbaudi 2016. gada 13. maijs

Dienesta šaujamieroču un speciālo līdzekļu uzbūves, nēsāšanas, glabāšanas un pielietošanas zināšanu pārbaudes komisija ieskaites Valsts policijas amatpersonām, kurām nepieciešams piesaistīt dienesta šaujamieroci, ieskaites pieņem, saskaņā ar Valsts policijas 2013.gada pavēli Nr.1788 “Par dienesta šaujamieroču un speciālo līdzekļu uzbūves, nēsāšanas, glabāšanas un pielietošanas zināšanu pārbaudes komisijas izveidošanu” (turpmāk – pavēle).

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas profesionālās pilnveides izglītības programmas “Policijas darba pamati” izlaidums 2016. gada 12. maijs

 

11.05.2016 Valsts policijas koledžas Konferenču zālē, Ezermalas ielā 8a, Rīgā notika svinīgais zvēresta un izlaiduma pasākums 2015_8P grupai.
Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas 10 gadu jubilejas pasākuma programma 2016. gada 10. maijs

Valsts policijas koledža pārstāv Valsts policiju militārā parādē 2016.gada 4.maijā Krāslavā 2016. gada 16. maijs

2016.gada 4.maijā Valsts policijas koledža piedalījās ikgadējā militārajā svētku parādē par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 26.gadadienai.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

2016. gada 6. maijā Valsts policijas koledžā notika pasākums „Atvērto durvju diena 2016” 2016. gada 15. aprīlis

Pasākumu apmeklēja 222 interesenti no visas Latvijas. Interesenti, noklausoties lekciju par studiju iespējām, veicot vērīguma un atmiņas testa izmēģinājumu un uzdodot sev interesējošos jautājumus, guva ieskatu kadetu ikdienā.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas izstāde “Ieskats Valsts policijas un Valsts policijas koledžas vēsturē” aizceļojusi uz Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldi 2016. gada 9. maijs

Valsts policijas koledžas 10 gadu jubilejas pasākumu ietvaros, izstāde “Ieskats Valsts policijas un Valsts policijas koledžas vēsturē” ir aizceļojusi uz Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldi, kur tā būs apskatāma maija mēnesī. 

Fotogalerija šeit >>>>

lasīt vairāk

Seminārs kinologiem par tēmu „TREKINGS VAI TREILINGS? PĒDU IZSEKOŠANA PĒC DŽEFA ŠETLERA METODES” 2016. gada 22. aprīlis

2016.gada 5.maijā Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļa rīkoja semināru kinologiem “TREKINGS VAI TREILINGS? PĒDU IZSEKOŠANA PĒC DŽEFA ŠETLERA METODES”, ko vadīja Marija Vladimirova (GAK9 Europe instruktore). Semināra dalībniekiem tika sniegta  aktuālākā informācija dienesta suņu apmācībā pēdu izsekošanā.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

“Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības virves vilkšanā” 2016. gada 27. aprīlis

2016.gada 01.maijā Rīgas reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Iekšlietu ministrijas (turpmāk – IeM) Veselības un sporta centrs sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju organizē IeM atklāto čempionātu virves vilkšanā, kas pirmo reizi ir iekļauts Iekšlietu ministrijas sporta pasākumu plānā.

lasīt vairāk

Aicinājums Valsts policijas koledžas pirmā līmeņa pilna laika klātienes ABSOLVENTIEM (no 2009.gada līdz šim brīdim) uz Valsts policijas koledžas 10 gadu jubilejas pasākumu 2016. gada 25. aprīlis

Šogad Valsts policijas koledžai aprit 10 gadi un par godu šim notikumam tiek rīkots jubilejas pasākums.

Valsts policijas koledža aicina pirmā līmeņa pilna laika klātienes absolventus uz Valsts policijas koledžas 10 gadu jubilejas pasākumu 2016.gada 11.jūlijā, Valsts policijas koledžā, Ezermalas ielā 8a, Rīgā.

lasīt vairāk

”Jauna vieta, jauna trase, gan jauni šķēršļi un iemīļots pasākums “ - DNB Stipro skrējiens! 2016. gada 25. aprīlis

2016.gada 07.maijā Ķegumā, atpūtas un sporta kompleksā “Zelta Zirgs” norisināsies DNB Stipro skrējiens. Sacensības, kā ierasts, norisināsies gan komandu, gan individuālajā ieskaitē (atsevišķi starti sievietēm un vīriešiem). Jau otro gadu skrējienam varēja pieteikties arī Elites grupās, kur tiek aicināti piedalīties cilvēki ar augstu fizisko sagatavotību, profesionāli sportisti un visi tie, kuriem ir svarīgi sasniegt labu rezultātu.

lasīt vairāk

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS KADETI PIEDALĀS TIESAS PROCESA IZSPĒLĒ 2016. gada 3. maijs

Valsts policijas koledžas 2015 18 K grupas kadeti, atsaucoties uz Tiesībsarga biroja aicinājumu tiesībzinātņu studentiem, izveidoja savu komandu un š.g. 30.aprīlī piedalījās tiesas procesa izspēlē cilvēktiesībās. Dalība spēlē bija kā izaicinājums pieredzes iegūšanai, turklāt izspēles kāzuss bija cieši saistīts ar policijas ikdienas darbu.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža izcīna 2. vietu ikgadējā starpkoledžu boulinga turnīrā 2016. gada 27. aprīlis

2016.gada 26.aprīlī Zelta Boulinga centrā, Uzvaras bulvārī 2/4, Rīgā norisinājās Latvijas Koledžu asociācijas organizētais 7.starpkoledžu boulinga turnīrs. Turnīrā piedalījās 19 koledžas no visas Latvijas, tostarp arī Valsts policijas koledža, kuru pārstāvēt devās komanda “Zelta kaprāļi”.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža sadarbībā ar Valsts probācijas dienestu, Ieslodzījuma vietu pārvaldi organizēja semināru „Radikalizācija un terorisms” 2016. gada 27. aprīlis

Valsts policijas koledža sadarbībā ar Valsts probācijas dienestu un Ieslodzījuma vietu pārvaldi š.g. 25.aprīlī organizēja semināru „Radikalizācija un terorisms”.

lasīt vairāk