e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas sacensībās šaušanā uzvar Valsts policijas koledža 2019. gada 14. oktobris

Nedēļas nogalē norisinājās Valsts policijas sacensības šaušanā. Sacensības norisinājās trīs disciplīnās, kurās piedalījās sešas komandas un kopumā 49 dalībnieku sieviešu un vīriešu konkurencē.

Šogad diezgan pārliecinoši uzvarēja Valsts policijas koledžas komanda aiz sevis atstājot VP Rīgas RP un Valsts policijas CA kurai nācās pacīnīties par trešo vietu ar VP Kurzemes RP, piekto vietu komandu kopvērtējumā izcīnīja VP Zemgales RP, bet diezgan negaidīti sestajā vietā palika VP Latgales RP komanda.

Individuālajā vērtējumā sieviešu konkurencē pirmās divas vietas VP koledžas pārstāvēm Aijai Konrādei un Dārtai Drozdovai, trešajā vietā VP CA pārstāve Andra Novicka.

Vīriešu konkurencē arī pārliecinoši uzvarēja Valsts policijas pārstāvis Artūrs Bratuškins, otrajā VP Rīgas RP pārstāvis Rolands Pipcāns. Cīņa par trešo vietu bija ļoti sīva, jo VP koledžas pārstāvim Gunāram Gregersonam bija vienāds punktu skaits ar VP Rīgas RP pārstāvi Vladislavu Briuņu un visu izšķīra vingrinājuma rezultāti, kur labāks izrādījās pēdējais.

Pielikumā individuālo sacensību (atvērt šeit) un komandu sacensību rezultāti (atvērt šeit).