b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Erasmus+ programmas projekta Nr.2015-1-LV01-KA202-013429 “Reģionālās policijas kadetu apmācības koncepcijas attīstīšana divpusējās sadarbības jomā” sestā starptautiskā sanāksmē 2017. gada 5. septembris

2017.gada 29.augustā Valsts policijas koledžā (turpmāk – Koledža), Rīgā notika sestā starptautiskā sanāksme Erasmus+ programmas projekta Nr.2015-1-LV01-KA202-013429 “Reģionālās policijas kadetu apmācības koncepcijas attīstīšana divpusējās sadarbības jomā”  (turpmāk – Projekts) ietvarā.

Sanāksmē piedalījās Projekta koordinatori, Projekta programmas koordinatori,  angļu valodas eksperti un divpusējās sadarbības eksperti no Koledžas (Latvija), Lietuvas policijas skolas (Lietuva) un Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas Policijas un Robežsardzes koledžas.

Sanāksmes mērķi bija izvērtēt un apkopot mācību programmu un mācību materiālu izstrādes rezultātus, izvērtēt rekomendācijas apmācības ekspertiem divpusējās sadarbības jomā, izvērtēt un apkopot Projekta rezultātus kopumā, apspriest Projekta noslēguma konferences norisi, kā arī Projekta noslēguma atskaites aizpildīšanas nosacījumus un kārtību.

 

Informāciju sagatavoja:

Koledžas Tiesību zinātnes
un projektu pārvaldības katedras
vecākā inspektore
Olga Aņikoviča
olga.anikovica@koledza.vp.gov.lv