f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Valsts policijas koledžas basketbola turnīrā uzvaru izcīna 18AK un 19K mācību grupas! 2017. gada 6. marts

Saskaņā ar Valsts policijas koledžas (turpmāk-VPK) 2016./2017.mācību/studiju gada Spartakiādes sacensību nolikumu, Sporta katedra – februāra mēnesī rīkoja basketbola turnīru starp mācību grupām vīriešiem un sievietēm. Šogad pieteicās septiņas vīriešu un sešas sieviešu grupu komandas. Komandu pārstāvju sapulcē, komandu kapteiņi nolēma izspēlēt apakšgrupas un tad attiecīgi pēc tam notika spēles pa vietām. Šogad basketbola turnīru pirmās uzsāka sievietes, tad vīriešu komandas, kas bija sadalītas attiecīgi divās apakšgrupās. Žēl, ka atkal šogad kāda grupa (???) pamanījās uz spēlēm neatnākt, kas pamatīgi iegrieza vērtējumu turnīru tabulās. Līdz ar to objektīvi netika līdz galam izvērtēti labākie šī gada Koledžas basketbolisti gan sievietēm, gan vīriešiem.

Sievietēm par uzvarētājām kļuva kadetes no 18AK grupas: E.Mačevska, J.Komļeva, J.Timofejeva, A.Marķīza, K.Muceniece, S.Grēta-Jume, M.Kadiševa.

Vīriešiem par uzvarētājiem kļuva kadeti no 19K grupas: (P.Daukšis, R.Safonovs, S.Afoņkins, A.Sīlis, V.Maslobojevs, S.Vārpiņš, T.Lakins. 

Nemainot sacensību nolikumu un izvirzītos vērtēšanas kritērijus  tika nominēti četri labākie turnīra basketbola groza guvēji gan sievietēm , gan vīriešiem (skatīt pielikumu), kas tālāk savas prasmes demonstrēja trīspunktu metienu konkursā. Metienu konkursā bija jāmet 15  b./bumbas /2 minūtēs. Sievietēm, šajā konkursā uzvaru svinēja Jūlija Komļeva no 18AK grupas, bet, vīriešiem par uzvarētāju kļuva Endijs Simanovičš no 21 AK grupas. Basketbola fināla noslēgumā sporta katedra uzvarētājiem pasniedza medaļas un  kausus!

Pēc šī VPK  basketbola turnīra un vēl divām pārbaudes /draudzības spēlēm sievietēm un vīriešiem tiks sastādīta VPK izlases komanda, kas piedalīsies Valsts policijas spartakiādes sacensībās (vīrieši, 7.aprīlī, Salaspils) un IeM  atklātajā čempionātā (sievietes, Rīgā, 21. aprīlī).

Basketbola rezultāti vīriešiem 2017 >>>

Basketbola rezultāti sievietēm 2017 >>>

Rezultatīvākās spēlētājas >>>

Rezultatīvākie spelētāji >>>

Bilžu galerija >>>