e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Valsts policijas koledža viesojās Mālpils vidusskolā 2017. gada 23. februāris

2017. gada 22. februārī Valsts policijas koledžas pārstāvji atsaucoties, Rīgas reģiona Siguldas iecirkņa uzaicinājumam piedalījās preventīvā pasākumā Mālpils vidusskolā. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar apreibinošo, atkarību izraisošo vielu lietošanas ietekmi, un sekām, kā arī ar atbildību, kas paredzēta par pārkāpuma izdarīšanu un popularizēt Valsts policijas koledžu, policista profesiju jauniešu vidū.
Pasākuma pirmajā daļā tika demonstrēts video materiāls par to, kas notiek, ja jaunieši lieto apreibinošas, atkarību izraisošas vielas. Pēc filmas noskatīšanās Siguldas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore Ilma Niedrīte veica audzinoša rakstura sarunu ar skolēniem par atbildību un sekām, kuras stājas spēkā lietojot apreibinošas vielas un aicināja jauniešus izvēlēties aktīvu, veselīgu un interesantu dzīvesveidu. Turpinoties pasākumam, Mālpils iecirkņa inspektors Juris Stankēvičs ar savu dienesta suni Ārčiju demonstrēja, kā suns var atrast narkotiskās vielas un inspektors atbildēja uz daudzajiem jautājumiem par dienestu un dienesta suni, kas izskanēja no skolēniem.
Pasākuma otrajā daļā skolēniem bija iespēja iepazīties ar informāciju par iestājpārbaudījumiem Valsts policijas koledžā, mācību programmām, dienestu un ārpus mācību aktivitātēm. Valsts policijas koledžas kadeti interesentiem piedāvāja iespēju izņemt pirkstu pēdu nospiedumus, pārbaudīt savu precizitāti šaušanā interaktīvajā stendā. Kadeti demonstrēja uzbrukuma atvairīšanas taktikas paņēmienus kā arī ieinteresētajiem vērotājiem bija iespēja piedalīties un apgūt speciālos paņēmienus, krišanas tehniku un atbrīvošanos no satvēriena.
Pasākumu apmeklēja apmēram 80 Mālpils vidusskolas skolēnu.

Fotogalerija >>>