b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   >
 

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  

Koledžas kadeti iegūst 2. vietu militārajā pasākumā "Kadetu taka 2019" 2019. gada 10. aprīlis

No 6.aprīļa līdz 7.aprīlim Valsts policijas koledžas (turpmāk - VPK) 1.līmeņa kadeti - Sabīne Savicka (23K), Rinalds Ķimenis (23K), Ģirts Dubins (23K), Česlavs Rakovskis (22K), Alise Petrika (2IK), Laura-Elīna Pērkona (2IK), piedalījās Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (turpmāk - LNAA) rīkotajā militārajā pasākumā “Kadetu taka 2019" un izcīnīja godalgotu 2.vietu, atpaliekot no pirmās vietas par punktu.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

VPK BIBLIOTĒKAS JAUNIEGUVUMI APRĪLĪ 2019. gada 9. aprīlis

TIESĪBU ZINĀTNE. PROFESIONĀLĀ LITERATŪRA
 
LATVIJAS REPUBLIKAS AUGSTĀKĀS TIESAS SPRIEDUMU UN LĒMUMI, 2017

VISPĀRĒJIE TIESĪBU PRINCIPI: TIESISKĀ DROŠĪBA UN TIESISKĀ PAĻĀVĪBA. VALSTS PĀRVALDE. BIZNESS. JURISPRUDENCE
Rakstu krājumā apkopotas konferences "Valsts konsekvence tiesiskās paļāvības un tiesiskās drošības principu ievērošanā" priekšlasījumos paustās atziņas par tiesiskās drošības un tiesiskās paļāvības principiem “no vispārīgā uz sevišķo”.

 

lasīt vairāk

Par kolektīvās monogrāfijas (grāmatas) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā" atvēršanas pasākumu - semināru 2019. gada 5. aprīlis

Valsts policijas koledža ir izdevusi kolektīvo monogrāfiju (grāmata) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā".

          Šīs kolektīvās monogrāfijas autori ir: Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža, Latgales filiāles docents Valdis Voins, Humanitārās katedras vadītāja Evita Lipe un Policijas tiesību katedras lektors Ēriks Treļs.

Monogrāfijas izstrāde tika veikta, ņemot vērā bēgļu krīzi Eiropas Savienības valstīs, kā arī, lai pilnveidotu policijas darbinieku zināšanas par musulmaņu kultūru reliģiju un tiesību sistēmu cilvēktiesību aizsardzības kontekstā.

Kolektīvās monogrāfijas (grāmatas) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā" atvēršanas pasākums – seminārs notika 2019.gada 27.martā. Pasākumā piedalījās 100 klausītāju no Valsts robežsardzes, Valsts policijas un Valsts policijas koledžas.

Semināra laikā notika diskusijas, kā arī dalībnieki izteica savu viedokli par šariāta tiesību sistēmu, viennozīmīgi piekrītot, ka islāma tiesību ienākšana Latvijā ir aktuāla tiesībsargājošo institūciju darbā.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15