e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   >
 

Seminārs “Valsts un nevalstisko organizāciju pasākumi narkotisko vielu izplatības un seku mazināšanai” 2019. gada 22. novembris

Vakar, 2019.gada 21.novembrī, Valsts policijas koledžā notika seminārs “Valsts un nevalstisko organizāciju pasākumi narkotisko vielu  izplatības un seku mazināšanai”.

Semināra mērķis: stiprināt Valsts policijas amatpersonu zināšanas par darbu ar atkarīgām personām, tai skaitā kaitējuma mazināšanas programmām un rehabilitācijas iespējām.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Militārā parāde 2019. gada 8. novembris

Militārajā parādē, 07.11.2019., kas veltīta Valsts robežsardzes 100.gadadienai, piedalījās arī Latvijas Republikas Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, kurš pēc svinīgā pasākuma pateicās Valsts policijas koledžas kadetiem par dalību un novēlēja cītību mācībās, izaugsmi un tiekšanos uz izcilām zināšanām!

Vēlreiz sveicam Valsts robežsardzi un visus robežsargus viņu profesionālajos svētkos!

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas spartakiādes sacensībās telpu futbolā vīriešiem izcīnīta 3.vieta! 2019. gada 11. novembris

Š.g. 8.novembrī Valsts policijas koledžas izlases komanda piedalījās Valsts policijas Spartakiādes sacensībās telpu futbolā vīriešiem.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas sacensības telpu futbolā 2019. gada 1. novembris

Kā jau ierasts oktobra mēnesis Valsts policijas koledžā ir futbola mēnesis. Šogad vēlmi startēt sacensībās sieviešu konkurencē startēja 8 komandas, bet vīriešiem 9 komandas. Sākotnēji komandas tika sadalītas apakšgrupās un noskaidroja, kura komanda startēs attiecīgi par kuru vietu.

Sieviešu apakšgrupu turnīrā diezgan pārliecinoši pirmās divas vietas ieņēma 37AK un 24K, bet B grupā rezultāti bija blīvāki, kur katrā spēlē bija cīņa par uzvaru līdz pēdējai minūtei. Labākās izrādījās 25K un 41AK, kuras turpināja cīņu par 1.-4.vietai, bet pārējās komandas par 5.-8.vietu.

 

lasīt vairāk

Koledžas kadeti dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Spānijas Nacionālo policijas skolu. 2019. gada 31. oktobris

Valsts policijas koledžas studējošie Rihards Raibarts (23K grupa) un Samanta Spurķe (25K) no 20.-26. oktobrim devās apmaiņas braucienā uz Spānijas Nacionālo policijas skolu.

Piedaloties šajā pasākumā, kadetiem bija lieliska iespēja iepazīties ar vairāku ES dalībvalstu (Spānijas, Portugāles, Francijas, Itālijas, Horvātijas un Vācijas), kā arī Ķīnas un Serbijas policijas izglītības iestāžu kadetiem, attiecīgo valstu policiju darba organizācijas modeļiem un struktūrām. Tas deva iespēju paplašināt savu redzējumu uz policijas kā tiesību aizsardzības iestādes lomu gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī.

 

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas Kadetifikācijas pasākums jaunuzņemtajiem kadetiem 2019. gada 22. oktobris

Š.g. 17. oktobrī, Valsts policijas koledžā notika Studējošo pašpārvaldes rīkotais Kadetifikācijas pasākums. Pasākums tiek rīkots jaunuzņemtajiem koledžas kadetiem, lai veicinātu grupu saliedētību, pārbaudītu erudīciju interesantos uzdevumos un komandas garu sportiskās aktivitātēs, kā arī studējošo radošumu, jo pirms pasākuma tika uzdoti 2 “mājasdarbi”- ar tēmu saistītu vienotu noformējumu un grupas priekšnesumu. Šī gada Kadetifikācijas tēma bija Pasaules valstis un izlozes kārtībā grupām bija jāiejūtās Japānas, Amerikas Savienoto valstu, Vācijas, Spānijas un Skotijas iedzīvotāju lomā.

 

lasīt vairāk