a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   >
 

Baltijas valstu policijas izglītības iestāžu sadarbības pasākums 2019.gada 16.-17.aprīlī 2019. gada 16. aprīlis

Šodien, 2019.gada 16.aprīlī, Valsts policijas koledžā norisinās Baltijas valstu policijas izglītības iestāžu sadarbības pasākums, kurā piedalās Lietuvas policijas skolas,  Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas Policijas un robežsardzes koledžas un Valsts policijas koledžas vadības pārstāvji un kadeti.

     

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža iegūst pirmo vietu Latvijas koledžu asociāciju boulinga turnīrā 2019. gada 15. aprīlis

Otrdien, 9. aprīlī, “Pepsi boulinga centrā” Rīgā norisinājās Starpkoledžu boulinga turnīrs, šogad atzīmējot īpašo 10.jubilejas gadu.

Varam lepoties ar mūsu kadetiem, kas jau otro gadu spēja nosargāt savu čempionu titulu, iegūstot 1. vietu!

Priecājamies par mūsu koledžas komandu un sakām paldies virsniekam Gvido Stonim un mūsu kadetiem Romanam Vasitenokam, Agrim Galvanovskim, Valdemāram Timofejevam, Elvijam Lilientālam, Gintam Baltaisbrencim un Artim Križjus.

Kā komanda atzīst, turnīrs bijis ļoti sīvs, emocijām un spriedzes piepildīts. Arī konkurenti bija ļoti spēcīgi un prasmīgi cīnījās par katru punktu. Tomēr neatlaidība, komandas vienotība un spēja prasmīgi papildināt viens otra spēlēšanas iemaņas, ļāva saglabāt titulu.

Apsveicam un vēlam veiksmi arī turpmākos turnīros!

lasīt vairāk

Koledžas kadeti iegūst 2. vietu militārajā pasākumā "Kadetu taka 2019" 2019. gada 10. aprīlis

No 6.aprīļa līdz 7.aprīlim Valsts policijas koledžas (turpmāk - VPK) 1.līmeņa kadeti - Sabīne Savicka (23K), Rinalds Ķimenis (23K), Ģirts Dubins (23K), Česlavs Rakovskis (22K), Alise Petrika (2IK), Laura-Elīna Pērkona (2IK), piedalījās Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (turpmāk - LNAA) rīkotajā militārajā pasākumā “Kadetu taka 2019" un izcīnīja godalgotu 2.vietu, atpaliekot no pirmās vietas par punktu.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

VPK BIBLIOTĒKAS JAUNIEGUVUMI APRĪLĪ 2019. gada 9. aprīlis

TIESĪBU ZINĀTNE. PROFESIONĀLĀ LITERATŪRA
 
LATVIJAS REPUBLIKAS AUGSTĀKĀS TIESAS SPRIEDUMU UN LĒMUMI, 2017

VISPĀRĒJIE TIESĪBU PRINCIPI: TIESISKĀ DROŠĪBA UN TIESISKĀ PAĻĀVĪBA. VALSTS PĀRVALDE. BIZNESS. JURISPRUDENCE
Rakstu krājumā apkopotas konferences "Valsts konsekvence tiesiskās paļāvības un tiesiskās drošības principu ievērošanā" priekšlasījumos paustās atziņas par tiesiskās drošības un tiesiskās paļāvības principiem “no vispārīgā uz sevišķo”.

 

lasīt vairāk

Par kolektīvās monogrāfijas (grāmatas) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā" atvēršanas pasākumu - semināru 2019. gada 5. aprīlis

Valsts policijas koledža ir izdevusi kolektīvo monogrāfiju (grāmata) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā".

          Šīs kolektīvās monogrāfijas autori ir: Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža, Latgales filiāles docents Valdis Voins, Humanitārās katedras vadītāja Evita Lipe un Policijas tiesību katedras lektors Ēriks Treļs.

Monogrāfijas izstrāde tika veikta, ņemot vērā bēgļu krīzi Eiropas Savienības valstīs, kā arī, lai pilnveidotu policijas darbinieku zināšanas par musulmaņu kultūru reliģiju un tiesību sistēmu cilvēktiesību aizsardzības kontekstā.

Kolektīvās monogrāfijas (grāmatas) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā" atvēršanas pasākums – seminārs notika 2019.gada 27.martā. Pasākumā piedalījās 100 klausītāju no Valsts robežsardzes, Valsts policijas un Valsts policijas koledžas.

Semināra laikā notika diskusijas, kā arī dalībnieki izteica savu viedokli par šariāta tiesību sistēmu, viennozīmīgi piekrītot, ka islāma tiesību ienākšana Latvijā ir aktuāla tiesībsargājošo institūciju darbā.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Pārbaudes spēles basketbolā 2019. gada 29. marts

Pēc Valsts policijas koledžas (turpmāk –VPK) spartakiādes sacensībām basketbolā vīriešiem, tika sastādīta VPK izlases komanda, kas šogad pārstāvēs Koledžu VP spartakiādes sacensībās.

lasīt vairāk