d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Valsts policijas koledžas kadeti piedalās Spānija Nacionālās policijas skolas rīkotajā starptautiskajā pasākumā 2018. gada 7. novembris

No 21.-.27. Oktobrim Valsts policijas koledžas kadeti Zanda Jākobsone (21K) un Valdemārs Timofejevs (20K) piedalījās Spānijas Nacionālās policijas skolas rīkotajā starptautiskajā pasākumā. Pasākumā kopumā tika pārstāvētas 11 valstis- Latvija, Francija, Ķīna, Horvātija, Vācija, Itālija, Lietuva, Portugāle, Polija, Serbija un Spānija. Tā mērķis bija iepazīties ar katras valsts policijas modeli,katrai valstij prezentējot ar policiju saistītās mācību iestādes, smelties pieredzi un zināšanas no citu stāstītā un viņu darba metodēm, kā arī gūt jaunus draugus- kolēģus. Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas telpu futbola turnīrā sievietēm uzvaru izcīna 31 AK grupa 2018. gada 1. novembris

Noslēgušās telpu futbola sacensības sievietēm. Dalībai turnīrā pieteicās piecas komandas, starp kurām arī tika aizvadīts apļa turnīrs.

Liela gandarījums par meitenēm kuras piedalījās šajās sacensībās parādot ne tikai savu atraktivitāti, bet arī nebaidījās no sabiedrībā esošā stereotipa, ka futbols nav domāts sievietēm.

lasīt vairāk

Sporta notikumu apskats 29.10.2018. 2018. gada 29. oktobris

Zelta medaļa- pasaules čempionātā Grapplingā – 2018

Pagājušās brīvdienās no 26.-28.oktobrim Lietuvā, Viļņā norisinājās Pasaules čempionāts – (WORLD GRAPPLING IGF CHAMPIONSHIP 2018)  kurā piedalījās sportisti no dažādām pasaules valstīm. Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja arī Valsts policijas koledžas Sporta katedras personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs, attēlā-  (vecuma grupā +35 gadi; svara kategorija līdz 84 kg).

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas spartakiāde futbolā vīriešiem 2018. gada 26. oktobris

Ar 19K grupas uzvaru noslēgušās Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības telpu futbolā vīriešiem.

Turnīram pieteicās deviņas komandas kuras tika pirmajā posmā sadalītas trīs grupās, izspēlējot grupu turnīri, nosakot labākās komandas, tālāk izspēlējot savstarpējās spēles par godalgoto trijnieku un atlikušajām vietām.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžā norisinās ikgadējais Kadetifikācijas pasākums jaunuzņemtajiem kadetiem 2018. gada 22. oktobris

Pieturoties pie tradīcijām, arī šogad, 18. oktobrī, Valsts policijas koledžā tika rīkots Kadetifikācijas pasākums. Šis pasākums ir vērsts uz jaunuzņemtajiem koledžas kadetiem, lai pārbaudītu grupu vienotību interesantos un sportiskos uzdevumos, erudīcijas spējas, kā arī  radošumu, jo pirms pasākuma katrai grupai bija uzdoti 2 nopietni uzdevumi- izdomāt vienotu noformējumu un ar tēmu saistītu grupas priekšnesumu.  Fotogalerija>>>

lasīt vairāk

Apliecību saņemšana! 2018. gada 22. oktobris

Valsts policijas amatpersonas, kas 2018.gada 11.oktobrī un 12.oktobrī sekmīgi nokārtoja Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanas kvalifikācijas eksāmenu, var saņemt kvalifikācijas apliecības Valsts policijas koledžas mācību korpusa 218.kabinetā katru darba dienu no pl. 8.00 līdz 16.00.

lasīt vairāk