b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Par koledžu   > Darba piedāvājumi   > Tiesību zinātnes un projektu pārvaldības katedra
 

Tiesību zinātnes un projektu pārvaldības katedra

Valsts policijas koledža

aicina pievienoties savam kolektīvam

Policijas tiesību katedras un Tiesību zinātnes un projektu pārvaldības katedras vecāko speciālistu (profesiju klasifikatora kods – 2424 01)

(uz darba līguma pamata) 2 amata vietas

Galvenie amata pienākumi:

  1. Atbilstoši normatīvo aktu prasībām un Valsts policijas koledžas (turpmāk – koledžas) Policijas tiesību katedras vai Tiesību zinātnes un projektu pārvaldības katedras (turpmāk – katedras) reglamentam, nodrošināt teorijas mācību īstenošanu e-vidē Valsts policijas amatpersonām mācībām dienesta vietās.
  2. Katedras vadītāja uzdevumā organizēt un kontrolēt pieaugušo neformālās izglītības programmu un mācību dienesta vietās vadlīniju izstrādi un realizāciju Koledžā.
  3. Katedras vadītāja uzdevumā sagatavot un iesniegt Koledžas Profesionālās pilnveides nodaļai Valdības rīcības plāna, Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Koledžas darba plānu izpildi par e-mācību procesa organizēšanu un norisi Koledžā. Apkopot katedras personāla apmācības speciālistu, kā arī citu nodarbināto pārskatus par mācībām dienesta vietās, dienesta pienākumu izpildes un darba laika grafikus, izskatīt nodarbību grafikus un citus dokumentus savas kompetences jomā.
  4. Savas kompetences ietvaros pildīt Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Koledžas rīkojuma dokumentos noteiktos uzdevumus, kā arī Koledžas vadības un katedras vadītāja rīkojumus un uzdevumus.

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze:

- vismaz 1.līmeņa augstākā izglītība;

- vēlama izpratne vai darba pieredze ar izglītības procesa organizēšanu saistītā jomā vai profesionālā pieredze Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs;

- iemaņas darbā ar datoru – MS Word, MS Excel, Power Point, Interneta vidē.

Piedāvājam:

  • stabilu un interesantu darbu valsts iestādē uz pilnu slodzi (40 stundas nedēļā) Rīgā, Ezermalas ielā 10;
  • konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši 9.mēnešalgu grupai un piešķirtajai kategorijai (kategorija – EUR 740; 2.kategorija – EUR 770; 3.kategorija – EUR 840 (bruto));
  • iespēju attīstīt un paplašināt profesionālās zināšanas;
  • draudzīgus un atsaucīgus kolēģus;
  • mūsdienīgu darba vidi.

Pretendentiem uz minētajiem amatiem CV un pieteikuma vēstuli nosūtīt līdz 2018.gada 31.augustam uz e-pastu: arta.eizenberga@koledza.vp.gov.lv, tālrunis uzziņām – 67219643.

          Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz konkursa otro kārtu.