a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Izglītojamiem   > Studējošo pašpārvalde   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Valsts policijas koledža piedalās labdarības pasākumā bērniem ar īpašām vajadzībām

Publicēts 2019.gada 13.decembrī

    

Vakar, 12. decembrī, Valsts policijas koledžas (Turpmāk - koledža) Kadetu nodaļas amatpersonas devās uz Latvijas mazturīgo atbalsta biedrības “Dace” rīkoto labdarības pasākumu bērniem par godu izstādei “Pasaule ap mani”. Izstāde veidota no 130 radošiem darbiem, kuru autori ir bērni ar īpašām vajadzībām. 

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>


 

Valsts policijas koledža iegūst pirmo vietu Latvijas koledžu asociāciju boulinga turnīrā

Publicēts 2019.gada 2.decembrī

    

Ir pagājis gads un Valsts policijas koledžas kadeti atkal devās uz dzīvnieku patversmi “Mežavairogi”,  līdzi aicinot arī kolēģus no Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>


 

Valsts policijas koledža iegūst pirmo vietu Latvijas koledžu asociāciju boulinga turnīrā

Publicēts 2019.gada 15.aprīlī

    

Otrdien, 9. aprīlī, “Pepsi boulinga centrā” Rīgā norisinājās Starpkoledžu boulinga turnīrs, šogad atzīmējot īpašo 10.jubilejas gadu.

Varam lepoties ar mūsu kadetiem, kas jau otro gadu spēja nosargāt savu čempionu titulu, iegūstot 1. vietu!

Priecājamies par mūsu koledžas komandu un sakām paldies virsniekam Gvido Stonim un mūsu kadetiem Romanam Vasitenokam, Agrim Galvanovskim, Valdemāram Timofejevam, Elvijam Lilientālam, Gintam Baltaisbrencim un Artim Križjus.

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>


Koledžas kadeti iegūst 2. vietu militārajā pasākumā "Kadetu taka 2019"

Publicēts 2019.gada 10.aprīlī

    

No 6.aprīļa līdz 7.aprīlim Valsts policijas koledžas (turpmāk - VPK) 1.līmeņa kadeti - Sabīne Savicka (23K), Rinalds Ķimenis (23K), Ģirts Dubins (23K), Česlavs Rakovskis (22K), Alise Petrika (2IK), Laura-Elīna Pērkona (2IK), piedalījās Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (turpmāk - LNAA) rīkotajā militārajā pasākumā “Kadetu taka 2019" un izcīnīja godalgotu 2.vietu, atpaliekot no pirmās vietas par punktu.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>


 

Florbola turnīrs

Publicēts 2019.gada 5.februārī

  

Š.g. 13.februārī, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (Turpmāk- LNAA) sporta zālē notiks Valsts policijas koledžas (Turpmāk - VPK) Studējošo pašpārvaldes rīkotais florbola turnīrs.

Turnīrā VPK pārstāvēs gan studējošo komanda, gan virsnieku un personālsastāva komanda.

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>


 

Valsts policijas koledžas kadeti piedalās Spānija Nacionālās policijas skolas rīkotajā starptautiskajā pasākumā

Publicēts 2018.gada 13.decembrī

    

12.decembrī Studējošo pašpārvalde kopā ar Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) Studējošo pašpārvaldi devās ciemos uz Ķekavas sociālās aprūpes centru. Ieejot viņu mājīgajās telpās, kā pirmais pārsteigums mūs sagaidīja jautra afiša par mūsu apciemojumu (zīmējis seniors, kas jaunībā bijis karikatūrists), kas reizē gan priecēja tur dzīvojošos, gan radīja ļoti daudz jautājumu par gaidāmo.

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>


 

Valsts policijas koledžas kadeti piedalās Spānija Nacionālās policijas skolas rīkotajā starptautiskajā pasākumā

Publicēts 2018.gada 8.novembrī

    

No 21.-.27. Oktobrim Valsts policijas koledžas kadeti Zanda Jākobsone (21K) un Valdemārs Timofejevs (20K) piedalījās Spānijas Nacionālās policijas skolas rīkotajā starptautiskajā pasākumā. Pasākumā kopumā tika pārstāvētas 11 valstis- Latvija, Francija, Ķīna, Horvātija, Vācija, Itālija, Lietuva, Portugāle, Polija, Serbija un Spānija. Tā mērķis bija iepazīties ar katras valsts policijas modeli,katrai valstij prezentējot ar policiju saistītās mācību iestādes, smelties pieredzi un zināšanas no citu stāstītā un viņu darba metodēm, kā arī gūt jaunus draugus- kolēģus.

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>


 

 

 VPK studējošie piedalās LSA ikgadējā seminārā “KAM RŪP STUDENTS?”

Publicēts 2018.gada 27.februārī

    
Š.g. 22. februārī Valsts policijas Koledžas Studējošo pašpārvalde rīkoja ikgadējo pasākumu “FLORBOLA TURNĪRS”. Šis pasākums tika organizēts ar mērķi turpināt tradīcijas un veidot sadraudzību. 
Pasākumā piedalījās: Valsts policijas koledžas pārstāvji no 19K, 20K, 21K, 24AK, 26AK, 27AK, Valsts policijas koledžas virsnieki un Studējošo Pašpārvalde, kā arī Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas pārstāvju virsnieki, Krīvu padome un Ugunsdzēsības un Civilās aizsardzības koledžas pārstāvji, Valsts Robežsardzes koledžas pārstāvji, Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība.

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>

 


 

 

VPK studējošie piedalās LSA ikgadējā seminārā “KAM RŪP STUDENTS?”

Publicēts 2017.gada 26.oktobrī

     No š.g.20.oktobra līdz 22.oktobrim Valsts policijas koledžas 1.līmeņa studējošie - Gints Baltaisbrencis un Valdemārs Timofejevs kopā ar 48 citiem jaunajiem pašpārvalžu aktīvistiem no dažādām augstskolām devās piedzīvojumā - uz semināru "Kam rūp students? 2017". Dalībnieki paguva gan sadraudzēties, gan uzkrāt zināšanas, pirmkārt, par studentijas "teorētisko bāzi" - Latvijas Studentu apvienības (turpmāk -LSA) un pašpārvalžu mērķiem un darbību, ko izstāstīja LSA vecbiedrs Artis Ozoliņš un RSU, SP (Riga Stradins University, Students Council) vecbiedrs Arturs Kalva.

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>

 


 

VPK kadeti izcīna 1.vietu LNAA rīkotajā pasākumā “Kadetu taka 2017”

Publicēts 2017.gada 17.oktobrī

No 14. - 15.oktobrim mūsu Valsts policijas koledžas (turpmāk - VPK) 1.līmeņa kadeti - Karolīna Matrosova (19K), Kristaps Račko (18K), Pēteris Daukšis (19K), Kaspars Sīlis (19K), Agris Galvanovskis (20K), Raimonds Tuls (20K) un Rihards Matrosovs (21K), piedalījās Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (turpmāk - LNAA) rīkotajā militārajā pasākumā “Kadetu taka 2017” un pirmo reizi VPK vēsturē izcīnija 1.vietu, kā arī mūsu kadets Pēteris Daukšis kļuva par labāko dalībnieku trasē “Kadetu taka 2017” kā izlūks pēc LNAA kopvērtējuma.

 
 
Jaunieši ar visu sirdi piedalījās katrā no kontrolpunktiem, ko bija sarūpējuši LNAA kadeti un savu VPK grupu dēvēja par triecienvienību “Dzērvenīte”. Primārais viņiem bija komandas gars, saliedētība, rūpes vienam par otru, kā arī cieņa. Tieši šīs īpašības viņiem palīdzēja nepadoties un izpildīt katru uzdevumu ar maksimālu atdevi.

 

  
 

Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>

 


 

 

 

Valsts policijas koledžas studējošo pašpārvaldes vēlēšanas

Publicēts 2017.gada 1.septembrī

   

2017.gada 29.augustā plkst. 17:00 Ezermalas ielā 10, taktikas poligonā Valsts policijas koledžas (turpmāk - Koledža) Studējošo pašpārvalde (turpmāk - Pašpārvalde) organizēja ikgadējo Koledžas kadetu saliedēšanās pasākumu ar mērķi veicināt Koledžas kadetu sabiedrisko dzīvi.

Pateicoties sadarbībai ar PBTELPA, aktīvā izklaide varēja sākties. Instruktors Kaspars Piternieks nodrošināja kadetiem aizraujošu instruktāžu par spēles norisi, kā arī aprīkojumu. Jauktās komandās tika apvienoti 18K, 19K, 20K, 15P, 14P grupu kadeti, kuri izspēlēja dažādas leģendas, kas saistītas ar policijas darbu.

 

 Šajā simulācijā kadeti varēja pielietot visas savas iegūtās zināšanas un taktisko pieredzi, kas iegūta mācību laikā. Kā iejusties un apgūt šīs zināšanas ārpus mācībām, izprotot kā strādāt komandā.