f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   > Izglītojamiem   > Studējošo pašpārvalde   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

 VPK studējošie piedalās LSA ikgadējā seminārā “KAM RŪP STUDENTS?”

Publicēts 2018.gada 27.februārī

  
Š.g. 22. februārī Valsts policijas Koledžas Studējošo pašpārvalde rīkoja ikgadējo pasākumu “FLORBOLA TURNĪRS”. Šis pasākums tika organizēts ar mērķi turpināt tradīcijas un veidot sadraudzību. 
Pasākumā piedalījās: Valsts policijas koledžas pārstāvji no 19K, 20K, 21K, 24AK, 26AK, 27AK, Valsts policijas koledžas virsnieki un Studējošo Pašpārvalde, kā arī Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas pārstāvju virsnieki, Krīvu padome un Ugunsdzēsības un Civilās aizsardzības koledžas pārstāvji, Valsts Robežsardzes koledžas pārstāvji, Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība.

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>

 


 

VPK studējošie piedalās LSA ikgadējā seminārā “KAM RŪP STUDENTS?”

Publicēts 2017.gada 26.oktobrī

   No š.g.20.oktobra līdz 22.oktobrim Valsts policijas koledžas 1.līmeņa studējošie - Gints Baltaisbrencis un Valdemārs Timofejevs kopā ar 48 citiem jaunajiem pašpārvalžu aktīvistiem no dažādām augstskolām devās piedzīvojumā - uz semināru "Kam rūp students? 2017". Dalībnieki paguva gan sadraudzēties, gan uzkrāt zināšanas, pirmkārt, par studentijas "teorētisko bāzi" - Latvijas Studentu apvienības (turpmāk -LSA) un pašpārvalžu mērķiem un darbību, ko izstāstīja LSA vecbiedrs Artis Ozoliņš un RSU, SP (Riga Stradins University, Students Council) vecbiedrs Arturs Kalva.

 Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>

 


 

VPK kadeti izcīna 1.vietu LNAA rīkotajā pasākumā “Kadetu taka 2017”

Publicēts 2017.gada 17.oktobrī

No 14. - 15.oktobrim mūsu Valsts policijas koledžas (turpmāk - VPK) 1.līmeņa kadeti - Karolīna Matrosova (19K), Kristaps Račko (18K), Pēteris Daukšis (19K), Kaspars Sīlis (19K), Agris Galvanovskis (20K), Raimonds Tuls (20K) un Rihards Matrosovs (21K), piedalījās Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (turpmāk - LNAA) rīkotajā militārajā pasākumā “Kadetu taka 2017” un pirmo reizi VPK vēsturē izcīnija 1.vietu, kā arī mūsu kadets Pēteris Daukšis kļuva par labāko dalībnieku trasē “Kadetu taka 2017” kā izlūks pēc LNAA kopvērtējuma.

 
 
Jaunieši ar visu sirdi piedalījās katrā no kontrolpunktiem, ko bija sarūpējuši LNAA kadeti un savu VPK grupu dēvēja par triecienvienību “Dzērvenīte”. Primārais viņiem bija komandas gars, saliedētība, rūpes vienam par otru, kā arī cieņa. Tieši šīs īpašības viņiem palīdzēja nepadoties un izpildīt katru uzdevumu ar maksimālu atdevi.

 

  

Vairāk informācijas var izlasīt šeit >>>

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>


 

 

 

Valsts policijas koledžas studējošo pašpārvaldes vēlēšanas

Publicēts 2017.gada 1.septembrī

 

2017.gada 29.augustā plkst. 17:00 Ezermalas ielā 10, taktikas poligonā Valsts policijas koledžas (turpmāk - Koledža) Studējošo pašpārvalde (turpmāk - Pašpārvalde) organizēja ikgadējo Koledžas kadetu saliedēšanās pasākumu ar mērķi veicināt Koledžas kadetu sabiedrisko dzīvi.

Pateicoties sadarbībai ar PBTELPA, aktīvā izklaide varēja sākties. Instruktors Kaspars Piternieks nodrošināja kadetiem aizraujošu instruktāžu par spēles norisi, kā arī aprīkojumu. Jauktās komandās tika apvienoti 18K, 19K, 20K, 15P, 14P grupu kadeti, kuri izspēlēja dažādas leģendas, kas saistītas ar policijas darbu.

 

 Šajā simulācijā kadeti varēja pielietot visas savas iegūtās zināšanas un taktisko pieredzi, kas iegūta mācību laikā. Kā iejusties un apgūt šīs zināšanas ārpus mācībām, izprotot kā strādāt komandā.

Fotogalerija >>>

 


 

Arhivētas aktualitātes par 2015. un 2016.gadu var aplūkot šeit >>>